• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Pomoc Hledám program.

Dobrý den,

Chci přeložit jednu nejmenovanou hru, překlad je v souboru "texts.pak" jedná se o klasický formát .zip
Po extrahovaní souboru, obsahuje překlad přes 30 tisíc souborů ve formátu .txt a 5 tisíc složek.
V 85% je v souborech obsaženo pouze jedno slovo nebo jedna věta. Překládat takto každý soubor je velmi nepraktické.

Hledám nějaký program, který by dokázal při vytvoření složky "A" (s původním překladem) a složky "B" (s českým překladem).
Vytvořit seznam .txt souborů obsažených ve složce "A" a synchronizovat ho se složkou "B" pomocí dvou panelů, kde by se jednoduchým posouváním v seznamu souborů měnili texty v panelech s povodním překladem a českým překladem.

Znáte a můžete mi takový program prosím doporučit ?

Děkuji.

MerlinSVK

Člen
Mám dojem, že taký program ti bude musieť niekto napísať.

Jednoduchšie by bolo vytvoriť 1 súbor, ktorý bude obsahovať všetky tie malé originálne texťáky. A ten prekladať.
Po dokončení prekladu by program znova ten 1 súbor rozdelil na 30 tisíc malých.

Ale aj takýto program ti bude musieť niekto napísať.

Decker

Člen
Dle mého názoru si bez šance, jak řekl MerlinSvk na to by ti to musel někdo napsat.
Ale na to je hodně málo lidí, pochybuji, že by se do toho někdo pustil.

Když řekneš o jakou jde hru přesně, tak si myslím, že texty ti někdo vytáhne.

Co se týče otázky druhé tak možné to je. Já osobně bych použil DB, třeba MySQL.

Naposledy upraveno: