• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Hledám pomoc s překladem hry Undertale 1.08

Dobrý den, hledám pomoc na překlad hry Undertale (konkrétně verze 1.08). Potřebuji pomoci s:
  • překladem scénáře hry
  • úpravou pixelové grafiky hry
  • úpravou fontů do hry (možná to ale nebude nutné)
Malé shrnutí, co si od toho slibuji:
Od té doby co Undertale vyšlo, již vzniklo mnoho pokusů o překlady. Každý selhal (alespoň co já vím). Každopádně mezitím byly vyvinuty úžasné nástroje k jeho překladu, zejména Altar.Net nebo UndertaleModTool a je tu i stručný manuál na Redditu. To znamená, že narozdíl od předchozích pokusů by měla hra plně podporovat diakritiku a mělo by jít i jednoduše upravit grafiku.

Proč chceš překládat něco z roku 2015?
Stručně: Je to skvělá hra.
Dlouze: Tahle série ještě zdaleka není u konce. V roce 2018 vyšlo pokračování "Delatrune", které na Undertale (asi) navazuje, a budou vycházet i další kapitoly.

Mluvil jsi s tvůrcem? / Máš zelenou od Tobyho Foxe?
Ne, zatím jsem nikomu nepsal.

Budu velice rád, pokud mi pomůžete tuhle hru přeložit. Jsem přesvědčený o tom, že toho nebudete litovat!

PS: Na video demonstraci se pracuje, mohla by být hotová ještě tenhle týden, bohužel na "Jablečných počítačích" je to trochu složitější.
PPS: Překlad zakládám poprvé, takže uvítám jakoukoliv pomoc s organizací. (Příspěvky adminů o překladech jsem si samozřejmě prošel ;). )

Ahoj @Tendali11 @OndrejVasicek

když jsem se pokoušel najít nějaký překlad tak to nevyšlo protože každý selhal ale doufám že tenhle vyjde pozitivně :). Měl bych zájem pomoc vám s překladem ale musíme být aktivní. Vím nejsem moc starej na to protože mi je jen 14 ale myslím si že bych to dokázal přeložit s nějakou pomocí. Jen najít více lidí a být aktivní.

Děkuji, Flymajt