• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

[HLEDÁ SE POMOC] Doki Doki Literature Club

TheWarton

Člen
kdy to bude hotové ? furt je tam 95%......................................................................................................
 

TheWarton

Člen
Musí se naprogramovat desítky tisíce řádků, projít celý překlad testingem a korekturou..
Navíc na překlad samotný výpomocný překladatel kašle, což celý projekt ještě zpoždí.
Já s tím v momentální fázi nic neudělám a není dostatek dobrovolníků, kteří by přidali ruku k dílu.

Tato hra je velmi náročná jak z technické strany tak i ze strany překládání.
Jeden člověk na to nestačí. Jediné co můžeš dělat je mít trpělivost, přeci jen je to dobrovolný projekt a já musím hodit několik hodin volného času do vzduchu, jen aby překlad byl co nejdříve.
 
S

StefanyLightBluecz

Návštěvník
Dobrý den nechci otravovat ale budeš překládat Danganranpa a nebo Persona 5.
 

TheWarton

Člen
@StefanyLightBluecz 1) Persona 5 je konzolová hra. Tímpádem je nemožné ji přeložit. 2) I kdyby šla, textů tedy obsahuje extrémně mnoho. Já jsem jen jeden člověk. Takové projekty jsou příliš velké sousto i pro týmy s dvaceti lidmi. 3) Danganronpa je sice skvělá hra na překlad, ale v Česku je o ní ještě menší zájem než o tento projekt, takže tomu moc naděje nedávám. 4) Danganronpa je z technické stránky na překlad vcelku obtížná a já pro takový projekt nemám technickou podporu.
 
S

StefanyLightBluecz

Návštěvník
Dekuji za odpověď WartonSomik , jinak jak to vypadá z překladem DDLC
 
K

Kulisko

Návštěvník
Dobrý den. Jestli hledáte překladatele, tak můžu pomoct. Jediný problém je, že nevím, kde vás můžu kontaktovat.
 
Zdravím, chcel by som sa opýtať, ako je na tom preklad Doki Doki literature club ? Ak by som mohol nejak pomôcť tak rád pomôžem aspoň s testovaním češtiny pretože angličtina nieje moja silná stránka.
 
Dobrý Den už je to hodně dlouho od té doby co se tu zobrazilo že připravujete překlad hry Doki Doki Literature club. Chtěl bych se zeptat jestli na tomto projektu ještě někdo pracuje.

Dwayne
 
Dobrý den, chci se zeptat jestli se na tomto projektu stále pracuje, pokud ne což je pravděpodobný tak bych se jako Korektor či rád zavázal, času mám spoustu a jelikož nejsou dostupné stránky a nevím jak vás kontaktovat tak píšu sem. ¯\_(ツ)_/¯
 
Dobry den pokud ste byl jsem pric nevim jako rikat Doki Doki Literature club. chetel bych se :woot: Doki Doki Literature Club Zeptat piste jsem moc rad diky za moc
 

TheWarton

Člen
TheWarton doplnil k překladu [HLEDÁ SE POMOC] Doki Doki Literature Club nové informace:

HLEDÁM POMOC

Tímto projektem jsem se pokusil ukousnout možná až moc velké sousto.
Desítky pátků už uběhlo a tento překlad se pohnul pouze minimálně.

HLEDÁM POMOC
Čtenáři tohoto příspěvku, ať jsi kdokoliv.
Pokud máš zájem o překlad tohoto titulu, dnešek je dnem, kdy můžeš ustanovit změnu a přispět k jeho dokončení.
Ať už jsi grafický editor, korektor, tester, či překladatel. Všichni jsou vítáni. Všichni mohou udělat změnu a možná to bude stačit k tomu, aby...
Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Dobrý den rád bych pomohl s překladem hry textům rozumím a anglický umím.
Již jsem posílal email ale nikdo neodpověděl tak píši sem
 
Zdravím. nevím jestli tento projekt stále pokračuje ale pokud ano, rád bych se pokusil připojit ruku k dílu. DDLC je jedna z mých oblíbených her takže by pro mě bylo potěšení podílet se na Češtině do této hry. Předem děkuji za odpověď
 

Paras

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Prémiový člen
Dárce překladyher.eu
Zdravím všechny, napsal jsem autorovi, pokud se neozve překlad bude smazán případně předán zájemci, který může začít překládal bohužel od nuly..
 

Paras

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Prémiový člen
Dárce překladyher.eu
Můžeš zkusit napsat autorovi na email, zda ti nepředá texty ;)
 
Oh, už je to nějaká doba...

Mé jméno je Modular a kdysi (asi před 5 měsíci) jsem se podílel na překladu této hry. Nevím, jestli je Warton již neaktivní, nebo co, vzhledem k tomu, že hrozí smazání překladu. Kdyby Warton opravdu byl již neaktivní, mohu zachránit alespoň nějakou část překladu, na které jsem s Wartonem pracoval, kdyby chtěl někdo pokračovat. Jsem ochoten částečně pokračovat.

Možná se mýlím. Možná je Warton stále aktivní a překládá, ale pro jistotu sem napíšu.

Když tak se omlouvám za nedorozumění. Nevím úplně, jak tu to chodí.
 

Paras

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Prémiový člen
Dárce překladyher.eu
Warton je rozhodně neaktivní a předpokládám, že ani nepřekládá.. Takže to můžete zkusit dát dohromady a poté mi dát vědět.. Udělám vám klidně nový profil překladu.
 
Top