1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Hlášení #8: Překlad Základní hry Divinity: Original Sin 2 je DOKONČEN!

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 1 Únor 2019.

1. Hillmaus

Hillmaus Dárce překladyher.eu Člen

Jste opravdu nejlepší, díky moc za překlad, paráda, bravo :bi::bi::bi:

2. Zemla

Zemla Člen

STE BLAZNI! SIALENY BLAZNI! :O tolko textu .......a ked som si precital o tom viac tak este vacsi respekt a ucta...[​IMG]

3. milosko

milosko Člen

trochu to klame,lebo v proej časti som mal v knihovne 2 hry a teraz je jedna,ale po jej spustení sa vlastne ukáže možnosť vybrať si verziu ale naozaj prídu obe verzie každému

4. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

Nijak to neklame - je to normální systém. Např. XCOM má to samé...
    A kdo četl pravidelně Hlášení, musí na tohle být připraven, protože se to řešilo... :) Tak schválně, kdo byl pozorný a kdo nikoliv?

5. SUPER ! To zase kupa propařených nocí :D

Jen dotaz - snad není drzý :D

Kdy teda bude cestina ke stažení?

6. DavCZa

DavCZa Člen

[QUOTE="Pr...[/QUOTE]

My víme pane PredatorV. Jen mě to nedalo a musel jsem nějak reagovat :)

Díky za to i za ostatní překlady. Jste skvělí!

7. :ai: Super práce a veliký obdiv :bi::bi:, nemůžu se dočkat až si zahruju v češtině, ještě jednou moc děkuji

8. Zdravím vás. Bude k dispozicií aj MAC verzia češtiny? Jednotka čsštinu na mac ani oficiálne nepodporovala, tak ma zaujíma či pri tomto preklade plánujete aj MAC

9. PredatorV

Tohle se řešilo už mnohokrát v diskuzi hry... Já s macem zacházet neumím... Nikdo kolem mě ho nemá...
    Ať se to lidem líbí nebo ne, Windows má planetární monopol. Kdo chce něco jiného, musí si to hold přizpůsobit :(

Soubory, složky apod. by měly být shodné... takže stačí někde rozbalit (nainstalovat třeba volně na plochu) we Windowsech a přehrnout soubory třeba flaskhou na mac (jestli to takhle vůbec jde? Co vím, tak to má své formátování...). Jinak prostě neporadím - já s tím nedělám, nevím jak s tím dělat atd... a tuhle oblast prostě dál neřeším...
    Kdo má Mac, měl by tyhle věci umět sám ;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  10. Zdravim. Ako pokračujete z testom hry máte pre nás niake nové informacie? :):):)

11. PredatorV

Jde to velmi pomalu - testů je strašně moc a variabilita obrovská (když se vydáš jinou trasou, najdeš jiné texty, než kdybys tama šel "odjinud")... Takže i když si člověk myslí, že danou oblast projel a otestoval, stačí, aby např. jinde nechal nějakou postavu žít, nebo přišel do oblasti "z jiné strany", udělal předtím jinou oblast atd. a texty se mění :(
    Už mě to samotného začíná štvát, kolik toho je :( Ale pracujeme dnem i nocí (viz čas tohoto příspěvku :D )

Teď jsme např. u zpívajícího barda našli hned 80 řádků, které potřebují zveršovat... našeho veršotepce z toho nášupu asi trfí šlak :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  12. Celému překladatelskému i testovacímu týmu velké díky za to, co pro nás, hráče, nadšence do RPG, děláte ! Jste úžasní !!! Držím Vám palce, ať se CZ do DOS-2 podaří brzy dotáhnout do finále. Už se nemůžu dočkat :)
    Dycky CZ ! :)

13. A zas po 3 tyždnoch :p .... Máte niake nové informacie, ako pokračujete? :D neviem sa dočkať :D

14. Jandik

Jandik Člen

Přeji dobrý den všem.
    Mám malý dotaz. Na steamu to stále svítí že hra je v anglické verzi , to je jasné , ale proč to na GOG je napsané že se jedná o hru s českým textem ?????

15. Jandik

Jandik Člen

Sdílejte tuto stránku