• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Hlášení #2 - Postup překladu Age of Wonders: PlanetFall


Máme tu 2. Hlášení Planetfallu - u příležitosti vydání nového - 1. DLCčka této hry - Zjevení (Revelation)

Na začátku překladu této hry jsme psali, že hledáme překladatele/překladatelky, a současně i korektory/korektorky.
Toto stále trvá a hlásit se můžete směle dál!
Teď už na projektu pracuje 10 překladatelek a překladatelů, z nichž někteří jsou noví a sbírají zkušenosti na budoucí Baldurs Gate 3.


Základ hry je takřka shodný s Age of Wonders 3, ale mapy jsou ohromné, technologické stromy rozsáhlé a upravit si můžete téměř vše. Studio se poučilo a hru prostě výrazně doladilo.
Samotná bojiště jsou výrazně komplikovanější - lze se lépe krýt a taktizovat, stejně jako ničit překážky. Stále ale můžete použít i "Automatický boj", který za vás vše udělá mrknutím oka.

Příběh hry je velmi podobný knižnímu příběhu Warhammer 40K (Gauntovi duchové), a proto některé terminologie budou převzaté i odtud.
Ve hře tak narazíte na rozsáhlé Impérium Hvězdné Unie i malá Císařství. Hledáte pradávné pozůstatky technologií Arkádie, které vám pomohou získat převahu... Budete bojovat s různými verzemi "odloučených" lidských ras, od ženských Amazonek, přes hornické Dvary až po robotické Techna, ale utkáte se i s mimozemskou rasou Kir'Ko.


Nové DLC, které právě vyšlo, dostává svému jménu: Zjevení (Revelation) - přináší totiž mnoho nového.
Jde především o novou kampaň odhalení dávné dynastie Es'Teq, která hru protáhne asi o 10 hodin. Přibydou dva nové scénáře, ale i spousta nových technologií, oblastí, frakcí, nepřátel i schopností armád.
Zde se můžete podívat na oficiální upoutávku DLCčka:

Samotnou hru, která má 988 NS textů (22,7K řádků) to rozšiřuje o dalších 2.700 řádků, resp. 173 NS.
Na jaro příštího roku je plánováno 2. DLC a na podzim 2020 bude následovat třetí. Kompletní zakoupení je možné v Seasson Passu - všechna DLC kompletně.

Pro ty, jež DLCčko zatím nemají - netruchlete. Překládáme zatím jen základní hru, kterou posléze vydáme... DLCčko bude až další na řadě... Grafické stavy překladu tak zatím odpovídají pouze Základní hře!
Současně je přidáno několik nových screenů, na nichž můžete vidět překlad hry, vč. grafiky, kterou se podařilo díky práci Technika a posléze grafika skvěle vyladit.

Text si pro vás připravil @PredatorV, vedoucí týmu COTT.
 
Top