• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Hitman (2016) (SK)

Hitman (2016) (SK) 1.0

Uživatel MixerX vložil k překladu Hitman (2016) (SK) novou aktualizaci:

Hlavný príbeh plne otestovaný

Po mesiaci sa hlásim s ďalšou novinkou. Spoločne s testerom @Ajaxtomas sme strávili nesmierne množstvo času testovaním (obaja súhrnne vyše 200 hodín), v ktorom môžem oznámiť výborný pokrok. V aktuálnom stave máme plne otestované všetky misie z hlavného príbehu Season 1. Čo to znamená sa dočítate na karte projektu: http://www.lokalizacie.sk/projekty/19-hitman-2016/

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
zdravím dívám se že už je vše na 100 procent tak prosimvás kdy už to budu moct stahnout? :) jinak děkuji moc za překlad
 
Uživatel MixerX vložil k překladu Hitman (2016) (SK) novou aktualizaci:

Preklad dokončený a vydaný

Konečne nadišiel ten deň, keď sa môžeme so všetkými podeliť o výsledky našej vyše dvojročnej práce na slovenskom preklade hry Hitman (2016). Ak sa chcete dočítať viac o tvorbe prekladu, odporúčam článok http://www.lokalizacie.sk/novinky/59-l-hitman-2016/.

Ak sa chystáte hrať hru Hitman (2016), takisto odporúčam pozrieť si buď textový návod, alebo...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
jak to mám zapnout nejde mi to zapnout furt mi to píše že nemám oprávnění
 
S tým som sa ešte nestretol. Pravý klik na inštalátor a spustiť ako administrátor? :)
 
ted už to jede ale předtím to nejelo a taky ten soubor byl mnohem kratší
 
Veľká vďaka za preklad. Je super :) a som rád že je v Slovenčine, je to príjemná zmena
 
díky moc za překlad strašně si to užívám :) budete dělat i dvojku? :) tu možná i podpořím nevěděl sem estli mě to vůbec bude bavit a je to super :)
 
caute prosim vas instaloval som to na epicu neviete niekto kde najdem slozku z hrou umiestnenu ?
 
Preklad podľa všetkého funguje aj po včerašej nečakanej aktualizácii. Treba ho znovu nainštalovať.

Ak by ste narazili na nejaké problémy, dajte vedieť.
 
Zdravím, mám malý problém, když jsem měl anglicky, tak ty cutscény byli ok, ale jakmile tam dám slovenštinu, tak je jenom černá obrazovka a nic se neděje a zbyde akorát jen dát esc a přeskočit to rovnou na misi (jinak vše - menu, kecání během mísí je bez problému). Nevíte někdo jak vyřešit tu černou obrazovku v cutscénách mezi misemi??? Dík za rady.
 
@Vorsoth Aké cutscény? Myslíš videá alebo úvod misie? Akú máš platformu, Steam alebo Epic?
 
Problém vyřešen, hra se blbě nainstalovala, už se mi ty videa zobrazují.
 
Mě by zajímalo, hitman obsahuje episode 1, pacient 0 a to je všechno nebo jsou další díly????
 
Som rád, že sa problém podarilo vyriešiť.

Hitman 2016, edícia Game of the Year obsahuje 1. epizódu kampane (obsahuje 7 úrovní), bonusovú kampaň Patient 0 (obsahuje 4 misie) a ešte 3 ďalšie bonusové misie, pričom preložené je všetko :).

Pokračovanie kampane, teda epizódu 2, prináša potom Hitman 2.
 
Dobrý den
nainstaloval jsem Hitmana 2 spustil jsem to bez problému. Nainstaluji překlad a nerozjedu to píše mi to ze mi chybí direct3d 11. Veškeré directy mam nainstalované. A když odinstaluji překlad tak to zase v pohodě rozjedu. Kde dělám chybu?
 
Hraje někdo i na jiných platformách než Steam/Epic ?
Můžu koupit krabicovku, tak jestli bude funkční i v tomto případě.
 
Čakal by som, že nebude. Funguje len s verziou 1.15 / 1.16.
 
Back
Top