1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Heroes of the Storm

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil Ascalon, 18 Duben 2015.

1. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Hrajete někdo tuto hru? Jak na vás působí toto další dílo z produkce Blizzard?

2. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Mno, je to více pro casual hráče než taková DOTA2, nehraje se to špatně, ale talentový systém mi přijde nešťastnou volbou, protože "talent" vyžaduje popis co dělá, to je třeba přečíst a už to ztrácí na intuitivnosti, jako pouhé přečtení statů a prakticky okamžité odhadnutí který kousek gearu je pro mou postavu lepší horší a tak. Zas na druhou stranu je však pravda, že o co je nakupování a orientace ve věcech v Dotě lepší o to složitější je udržet v paměti různé složitelné kombinace, takže oboje má své pro a proti, ale HoS budu hrát radši, protože ač i zde jsou nadávající hráči, tak to povětšinou prožívají klidněji než Dotaři.

3. Archik

Archik Wild Hunt Člen

No hele zkoušel jsem to a na dlouhy zimní večery to bude asi dobrý. Je to taková odreagovávačka oproti Dota se tam nemusi tak přemýšlet. Možná mi to tak připadá že sem to moc nehrál. Ale když se to objevilo v klientu tak sem to samozřejmě skusil.

4. D3c0

D3c0 Člen

Hra ktorá ťa zabaví na chvíľku je to dosť otrepané a odfláknuté

Sdílejte tuto stránku