• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Heroes of the Storm

Ascalon

Administrátor
Správce
Tým překladyher.eu
Hrajete někdo tuto hru? Jak na vás působí toto další dílo z produkce Blizzard?

 

Leffi

Redaktor Novinek & Streamer
Tým překladyher.eu
Mno, je to více pro casual hráče než taková DOTA2, nehraje se to špatně, ale talentový systém mi přijde nešťastnou volbou, protože "talent" vyžaduje popis co dělá, to je třeba přečíst a už to ztrácí na intuitivnosti, jako pouhé přečtení statů a prakticky okamžité odhadnutí který kousek gearu je pro mou postavu lepší horší a tak. Zas na druhou stranu je však pravda, že o co je nakupování a orientace ve věcech v Dotě lepší o to složitější je udržet v paměti různé složitelné kombinace, takže oboje má své pro a proti, ale HoS budu hrát radši, protože ač i zde jsou nadávající hráči, tak to povětšinou prožívají klidněji než Dotaři.
 

Archik

Wild Hunt
Člen
No hele zkoušel jsem to a na dlouhy zimní večery to bude asi dobrý. Je to taková odreagovávačka oproti Dota se tam nemusi tak přemýšlet. Možná mi to tak připadá že sem to moc nehrál. Ale když se to objevilo v klientu tak sem to samozřejmě skusil.
 
Top