1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Her Story 1.0

Dokončili jsme překlad jedné z nejlepších her minulého roku

1. ADV Dream

ADV Dream Člen

ADV Dream přidal nový překlad:

Her Story - Právě připravujeme překlad jedné z nejlepších her minulého roku

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Romando

Romando Člen

Fúha... Toto je celkom prekladateľský oriešok! Dúfam že to s tým vyhľadávaním kľúčových slov vyjde bez problémov. Držím palce a díky! :)

3. Zemla

Zemla Člen

paradaaa na toto sa hrozne moc tesim!! drzim palce

4. davidjaho

davidjaho Člen

Rozhodně palec nahoru. Konečně někdo zvedl hozenou rukavici a za to jsem vám neskonale vděčný.

5. Bargud

Bargud Člen

Mnohokrát děkuji, že jste se do toho pustili. Skvělá zpráva o překladu do perfektní hry.

6. ADV Dream

ADV Dream Člen

Jsme rádi, že jsme Vás potěšili :).

7. Smrajdl

Smrajdl Člen

bude to kompatibilni se vsema verzema hry? koupil jsem to na gogu a tahle verze obcas nejde pouzit spolecne s instalatorem na steam

8. R4ynor

R4ynor Člen

Aktuálně se překládá verze pro Steam, ale až to bude hotové, optimalizujeme češtinu i na GOG verzi.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  9. dickers84

dickers84 Člen

Díky moc nemuzu se dockat :)

10. viteklis

viteklis Člen

Super, skvělá volba hry na překlad.
    Nevím, zda je to vůbec možné a zda se nejedná o nesmysl, ale je možné ponechat v klíčových slovech, kromě těch českých, přeložených i ta původní anglická? Kdyby byly v rámci českého překladu nejasnosti, tak aby bylo možné případně zkusit původní slovo.

11. R4ynor

R4ynor Člen

viteklis: Nejde, bohužel to formát nedovoluje a klíčová slova čerpají jen z textů v titulcích u videa. Ale můžu ti slíbit, že tam nebudou žádné gramatické chyby a bude to celkově dávat smysl :).

12. viteklis

viteklis Člen

Škoda, ale když to nejde, tak se nedá nic dělat. I tak se těšíme. Dokonce jsem si hru včera v akci koupil, i když ji do vydání češtiny hrát nebudeme. :whistling:

13. R4ynor

R4ynor Člen

Tak základ přeložen, teď už jen korektura. Bude se to dělat najednou s testováním, takže to snad nebude dlouho trvat. Počítejte s vydanou češtinou do konce příštího měsíce. Ale nekamenujte mě, když to nestihnu :).

14. Smrajdl

Smrajdl Člen

to ani tak dlouho netrvalo :)

15. tak top je super že se tahle hra překládá,moc se těším

Sdílejte tuto stránku