• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Help Will Come Tomorrow

Help Will Come Tomorrow

fifa333

Člen
fifa333 přidal nový překlad:

Help Will Come Tomorrow - Amatérský překlad

Popis hry
Help Will Come Tomorrow je strategická hra zasazena do období po říjnové revoluce v Rusku hrajete za skupinu lidí kteří přežili útok na vlak snažící se přežít kde si na Sibiři každá postava má jiné politické názory a povahu.
Zobrazit přílohu 33103
Informace o překladu
Ten to překlad je pro mě výzva, protože se nepovažuji za někoho, kdo umí anglicky je mi jasné, že to bude trvat hodně dlouho a pak třeba zjistím že to mám dokonce celé špatně ale chci to zkusit,...
Zjistěte více o tomto překladu...

Pestr

Člen
Jsem moc rád že jsi se pustit do překladu této hry (y)a držím ti palce aby jsi vydržel a dotáhl to do konce. Třeba i za rok, protože bych řekl že ta hra je dost ukecaná. Díky.

Miki250

Člen
Ahoj, Som veľmi rád, že si sa rozhodol robiť preklad na túto hru, a verím, že zotrváš vo svojom úsilí, a že preklad dokončíš a bude na veľmi vysokej úrovni :cool: Vopred ti zaň ďakujem.