• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice 1.04

Zdarec, rád bych poprosil o radu s instalací češtiny 1.03

v minulosti jsem s instalací neměl problém a vše fungovalo, dnes mi ale při spuštění instalátoru češtiny vyskočí "Runtime error (at 7:352) Out of string range."

Setkal se s tím ještě někdo?
Mám verzi hry na Steamu. Běží mi W11. Zkoušel jsem běh jako správce nebo různé nastavení kompatibility starších Win a bez úspěchu.

Díky
Mám na hry SSD, který je drive B: (B:\SteamLibrary\steamapps\common\Hellblade)
Nicméně na stejném umístění jsem hru měl už při minulé instalaci a tehdy to šlo bez problémů. V čem je ale rozdíl, tak ve verzi Windows, v té době to bylo na W10.
 
Zdarec, rád bych poprosil o radu s instalací češtiny 1.03

v minulosti jsem s instalací neměl problém a vše fungovalo, dnes mi ale při spuštění instalátoru češtiny vyskočí "Runtime error (at 7:352) Out of string range."

Setkal se s tím ještě někdo?
Mám verzi hry na Steamu. Běží mi W11. Zkoušel jsem běh jako správce nebo různé nastavení kompatibility starších Win a bez úspěchu.

Díky
SOLVED! Zkusil jsem hru přeinstalovat na C: a instalátor češtiny se spustil. Patrně je problém jiné umístění v kombinaci s W11.
Díky, @Farflame
 
Zdarec, rád bych poprosil o radu s instalací češtiny 1.03

v minulosti jsem s instalací neměl problém a vše fungovalo, dnes mi ale při spuštění instalátoru češtiny vyskočí "Runtime error (at 7:352) Out of string range."

Setkal se s tím ještě někdo?
Mám verzi hry na Steamu. Běží mi W11. Zkoušel jsem běh jako správce nebo různé nastavení kompatibility starších Win a bez úspěchu.

Díky
Je na tom docela zvláštní jedna věc. Původně jsem měl v plánu počeštit hru na C:, zazálohovat data, znovu ji vrátit na B: a přepsat herní soubory. Nicméně po opětovné instalací na B: se instalátor rozhodl tentokrát normálně fungovat. Tak nevím...
 
Zdarec, rád bych poprosil o radu s instalací češtiny 1.03

v minulosti jsem s instalací neměl problém a vše fungovalo, dnes mi ale při spuštění instalátoru češtiny vyskočí "Runtime error (at 7:352) Out of string range."

Setkal se s tím ještě někdo?
Mám verzi hry na Steamu. Běží mi W11. Zkoušel jsem běh jako správce nebo různé nastavení kompatibility starších Win a bez úspěchu.

Díky
Mě pomohl trik, trošku kostrbatý a chce to mít pořádný internet. Hru instalovat až po spuštění instalátoru češtiny, zřejmě loví někde nějakou cestu ke hře a něco se někde po...

Tzn.
Spustit instalátor nechat ho na výběru cesty
Nainstalovat hru
Pokračovat s instalátorem
Cestu proklikat ručně a nechat nainstalovat a tadá

Mám Steam verzi, W10 a normální steam složka na C:
 
Zdarec, rád bych poprosil o radu s instalací češtiny 1.03

v minulosti jsem s instalací neměl problém a vše fungovalo, dnes mi ale při spuštění instalátoru češtiny vyskočí "Runtime error (at 7:352) Out of string range."

Setkal se s tím ještě někdo?
Mám verzi hry na Steamu. Běží mi W11. Zkoušel jsem běh jako správce nebo různé nastavení kompatibility starších Win a bez úspěchu.

Díky
Ahoj, hru jsem měla na D, přesunula jsem to na C a stejně mi vyskakuje totožná chyba. :( Nevíte čím by to mohlo být?
 
Zdarec, rád bych poprosil o radu s instalací češtiny 1.03

v minulosti jsem s instalací neměl problém a vše fungovalo, dnes mi ale při spuštění instalátoru češtiny vyskočí "Runtime error (at 7:352) Out of string range."

Setkal se s tím ještě někdo?
Mám verzi hry na Steamu. Běží mi W11. Zkoušel jsem běh jako správce nebo různé nastavení kompatibility starších Win a bez úspěchu.

Díky
Po těch přesunech ti zůstalo něco špatně v registrech, co instalátor načetl.

EDIT: domluvím se s programátorem, že vydáme asi nový instalátor, ale teď je na dovolené, tak až se vrátí.
 
Zdarec, rád bych poprosil o radu s instalací češtiny 1.03

v minulosti jsem s instalací neměl problém a vše fungovalo, dnes mi ale při spuštění instalátoru češtiny vyskočí "Runtime error (at 7:352) Out of string range."

Setkal se s tím ještě někdo?
Mám verzi hry na Steamu. Běží mi W11. Zkoušel jsem běh jako správce nebo různé nastavení kompatibility starších Win a bez úspěchu.

Díky
Ok zkusím to nainstalovat znovu a uvidím, kdyžtak počkám... jinak díky moc ten nový instalátor by byl super :) Přeji parádní svátky


EDIT - tak sem to kompletně celé nainstalovala znovu a výsledek stejný xD
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Zdravím. :) Skúsil som nový inštalátor a vybral z neho HellbladeGame-X-CZ.pak, aby som ho vložil do VR verzie hry. Hra sa nespustí.
Nasledoval som odkaz z Překlad Hellblade k VR súboru, ale presmeruje to len na začiatok celej tejto diskusie, tak som si ju celú prečítal a natrafil na odkaz https://www.farflame.cz/files/hellblade-X-CZ.rar odkiaľ čeština funguje aj s VR verziou.
Navrhol by som aktualizovať link na stránke HBSS priamo na tento súbor a ideálne aj tuto v popise PH.
 
dobrý den, zkouším naistalovat češtinu Hallblade ale stále nacházím hellblade-X-cz. Moc to neumím ale stále mi to ukazovalo chybu. už to přeinastalovávám po třetí dokonce mi nešla spustit i hra hru mám přes GOG Galaxy. Děkuji za pomoc
 

Přílohy

  • Bez názvu11.png
    Bez názvu11.png
    308 KB · Zobrazení: 33
dobrý den, zkouším naistalovat češtinu Hallblade ale stále nacházím hellblade-X-cz.
Tak to zkus nainstalovat do instalační složky hry. Co ti to napíše potom?
A nevím, proč zmiňuješ hellblade-x-cz - to je jenom pro VR. Odkaz na to je daný bokem.
 
Uživatel Farflame vložil novou aktualizaci k překladu Hellblade: Senua's Sacrifice:

Hellblade II - nové CZ video

Hellblade II sledujeme (a aktualizovaji jsme její cz stránku) a nyní jsme přeložili preview video o hře a doplnili ho koncertním provedením nové hudby ze hry.
Jak vidíte, náš tým nekončí, ani po konci PH !

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Přečtěte si zbytek informací o aktualizaci...
 
Back
Top