• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice 1.04

Zdravím. Po letech jsem se konečně dostal k Hellblade, čeština parádní a báseň příjemně překvapila (poklona autorovi :)) jenomže... Dnes na Steamu proběhla vcelku masivní aktualizace Hellblade a bohužel se vytratila čeština. Přidali novou kolonku do Options a možná ještě něco a nějak se to rozhodilo. Opakovaná instalace nepomohla. Hra jede v angličtině s číslicemi před texty v menu i v titulcích např 0_New Game, 4_Options a tak dále.
 
Naposledy upraveno:
ano, tiez vlastnim originalnu verziu na steamu od dnesneho dna, no bohuzial cestina uz nefunguje ... bude potrebny update alebo zrusenie tejto verzie, kedze nebude fungovat.
 
Zdravím. Po letech jsem se konečně dostal k Hellblade, čeština parádní a báseň příjemně překvapila (poklona autorovi :))
Díky. Báseň je audiovizuálně skvělý moment. :)

Dnes na Steamu proběhla vcelku masivní aktualizace Hellblade a bohužel se vytratila čeština. Přidali novou kolonku do Options a možná ještě něco a nějak se to rozhodilo. Opakovaná instalace nepomohla. Hra jede v angličtině s číslicemi před texty v menu i v titulcích např 0_New Game, 4_Options a tak dále.
@mirecko
Nebojte, kluci. Podíváme se na to a češtinu brzy upravíme.
 
Ahoj zkoušel jsem češtinu na Enhanced Edition a nejde mi, šlo by upravit i na tuto verzi v RTX je to krásné s efekty móóóc díky. Hra jde pořád anglicky jen ze změnou že před každým řádkem volbou v menu atd je vždy číslo.
 

Přílohy

  • Snímek obrazovky 2021-11-20 105644.png
    Snímek obrazovky 2021-11-20 105644.png
    1,7 MB · Zobrazení: 75
  • Snímek obrazovky 2021-11-20 105649.png
    Snímek obrazovky 2021-11-20 105649.png
    164,7 KB · Zobrazení: 79
Zdravím. Po letech jsem se konečně dostal k Hellblade, čeština parádní a báseň příjemně překvapila (poklona autorovi :)) jenomže... Dnes na Steamu proběhla vcelku masivní aktualizace Hellblade a bohužel se vytratila čeština. Přidali novou kolonku do Options a možná ještě něco a nějak se to rozhodilo. Opakovaná instalace nepomohla. Hra jede v angličtině s číslicemi před texty v menu i v titulcích např 0_New Game, 4_Options a tak dále.
Taky se potýkám s problémem češtiny :( Včera jsem si Hellblade koupil na Steamu a hned jsem šel do toho stáhnout češtinu od Vzdálenýho plamene..( Ne ,omlouvám se ,to byl jenom vtip :D ) No a najednou v menu jsem měl očíslovaný a nepřeložený texty a slova, tak jsem to zkoušel jako několikrát stáhnout znova, ale to bylo k ničemu, tak jsem i hledal jestli nejde někde změnit jazyk ve hře, ale to jsem nikde neměl (ani v souborech hry a na Steamu se čeština neukazovala) a tak jsem odinstaloval soubory češtiny a najednou byly slova a texty ve hře normální a pak jsem se nějak dostal do týhle diskuze a já tomu problému přišel na kloub a jsem rád, že kluci z Farflamu na to zareagovali, tak vyčkávám kdy vyjde oprava češtiny do Hellblade. Budu šťastnej jak blecha, když se to opraví a předem budu děkovat. S pozdravem HarD.
 
Taktiež. Ja už som si to zakúpil tak sa tiež pridávam k čakateľom tentoraz nielen na Valhalu :D
 
Dobrý den, rád bych se přidal do fronty čekatelů :D , je nás asi opravdu hodně.
Rozhodně na to netlačím, ale už se nemůžu dočkat :D
 
Připojuji se taktéž v rámci čekačky na češtinu. Asi nás bude víc, na gogu je teďkonc za super cenu.
Děkuji.
 
Poprosím, aby sa prestalo zbytočne spamovať s updatom.
Farflame si je toho vedomý a už sa aj k tomu vyjadril.
Ďakujem
 
Super čeština, vyzkoušeno funguje i na hře spuštěné přes gamepass instalátor nenajde cestu, ale stačí dle vytvořené složky soubor přesunout na správné místo se hrou, tak to vypadá, že v gamepassu konečně půjdou hry počeštit :)
 
@adamsss Některé češtiny fungují trochu jinak, ale ano, u Hellblade by to mělo být snadné. V instalátoru si můžeš cestu sám zvolit, takže by to mělo jít zřejmě i přímo z instalátoru.
 
Dobrý den. Najde se prosím zde někdo ,kdo mi vysvětli jak vložit do hry Hellblade CZ titulky,nájdu prosím někde návod ?Jsem nováček :/
Stáhl jsem si to samozřejmě ,ale nedaří se mi je vložit do hry ,nevím jak na to ,nejspíš dělám něco špatně :/
Hru mám staženou z gamepassu
 
Naposledy upraveno:
@adamsss Některé češtiny fungují trochu jinak, ale ano, u Hellblade by to mělo být snadné. V instalátoru si můžeš cestu sám zvolit, takže by to mělo jít zřejmě i přímo z instalátoru.
Dobrý den. Najde se prosím zde někdo ,kdo mi vysvětli jak vložit do hry Hellblade CZ titulky,nájdu prosím někde návod ?Jsem nováček :/
Stáhl jsem si to samozřejmě ,ale nedaří se mi je vložit do hry ,nevím jak na to ,nejspíš dělám něco špatně :/
Hru mám staženou z gamepassu
 
Dobrý den. Najde se prosím zde někdo ,kdo mi vysvětli jak vložit do hry Hellblade CZ titulky,nájdu prosím někde návod ?Jsem nováček :/
Stáhl jsem si to samozřejmě ,ale nedaří se mi je vložit do hry ,nevím jak na to ,nejspíš dělám něco špatně :/
Hru mám staženou z gamepassu
Tady je jedna rada o instalaci češtin na Xbox Game Pass pro PC
- po instalaci hry stačí u hry kliknout na "..." -> "Povolit módy" a poté si otevřít složku se hrou a zkopírovat si cestu, kam se má instalovat čeština. Pak nainstaluješ češtinu do této cesty.

Ale nezaručíme ti, že to funguje u Hellblade.
 
Zdarec, rád bych poprosil o radu s instalací češtiny 1.03

v minulosti jsem s instalací neměl problém a vše fungovalo, dnes mi ale při spuštění instalátoru češtiny vyskočí "Runtime error (at 7:352) Out of string range."

Setkal se s tím ještě někdo?
Mám verzi hry na Steamu. Běží mi W11. Zkoušel jsem běh jako správce nebo různé nastavení kompatibility starších Win a bez úspěchu.

Díky
 

Přílohy

  • hellbladeCZinst.png
    hellbladeCZinst.png
    22,8 KB · Zobrazení: 35
Zdarec, rád bych poprosil o radu s instalací češtiny 1.03

v minulosti jsem s instalací neměl problém a vše fungovalo, dnes mi ale při spuštění instalátoru češtiny vyskočí "Runtime error (at 7:352) Out of string range."

Setkal se s tím ještě někdo?
Mám verzi hry na Steamu. Běží mi W11. Zkoušel jsem běh jako správce nebo různé nastavení kompatibility starších Win a bez úspěchu.

Díky
Jakou máš přesně cestu, kam to instaluješ?
Už se to párkrát stalo, kdy instalátor byl z nějakého důvodu radši, když je hra na C.
 
Back
Top