1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Hatred - dead metal na pochodu (18+)

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil Hekimen, 11 Červen 2015.

1. Hekimen

Hekimen Vox Populi Tým překladyher.eu Tým COTT

Varování - obsah není určen pro slabé povahy a vyskytují se v něm sprostá slova, takže by jej nikdo neměl číst :mad1:

Od 1. června 2015 je na Steamu k dostání tato kontroverzní hra - Hatred, ve které budete ovládat bezejmenného grázla antihrdinu, který jako by z ****** vypadl členovi nějaké staré undergroundové metalové kapely, jehož cílem není nic víc, než povraždit vše co se hýbe. Speciálně pak stojí za zmínku doplňování životů, které probíhá dorážením polomrtvých lidí, přičemž Vás tito lidi prosí o slitování - ne každý má žaludek na záběry poprav prosících žen o slitování v takovém stylu, v jakém to hráči podává tato hra. A aby toho nebylo málo, podle recenzí, které jsem četl, dostála hra opravdu svému jménu, vyskytuje se v ní zatím tolik bugů, že budete nenávidět i hru samotnou :rage:. Přesto mi to připadá jako zajímavý kousek na poli herního průmyslu, který si jistě najde své příznivce. Pokud jste tedy připraveni na zk****syna v černým kabátu s dlouhými vlasy a velkou bouchačkou v rukách, můžete si pustit game trailer, a teď mě omluvte, musím jít blejt.

Naposledy upravil moderátor: 11 Říjen 2015

Sdílejte tuto stránku