1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Hard West

Téma ve fóru 'Koš' založil Gathriel, 16 Únor 2016.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Gathriel

Gathriel Tým COTT Člen

Ahoj rád pomohl s překladem :) Prosím pokud pořád scháníš pomoc tak se my Apolieneri ozvy se my a dohodneme se :) Bohužel ti zatím nemohu napsat, protože ješte nemám 5 příspěvků :) Díky

2. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Jestli je to vtip nebo recese?

3. Gathriel

Gathriel Tým COTT Člen

4. Kamil

To jsem zrovna nemyslel, jak je vidět z citovaného textu...

5. Gathriel

Gathriel Tým COTT Člen

Jo takhle narážíš na moje krásné pravopisné hrubky . Chceš říct, že musím pat kráse učesaně za každých podmínek? To je věcí názoru... Nicméně díky za 5tý příspěvek ... Chci pomoc , pokud se mě rozhodne odmítnout tak to jest jeho věcí, ale jako recesi či uŕˇAzku popřípadě srandu to doopravdy nemyslím..>.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. CougarCS93

CougarCS93 Člen

Až budeš psát jako člověk a né jako neandrtálec, tak ti možná někdo pomůže ...

Chceš pomoct s překladem a hned v první větě uděláš tak obrovský 2 hrubky, za který by se stydělo i dítě na prvním stupni základky ... Tak jakej to asi udělá dojem :D to by byl pěknej překlad ...

Naposledy upravil: 28 Únor 2016
  7. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Prosím, neřešte už gramatiku Gathriela, přeložené soubory ať už po mě, nebo komukoliv jiném je potřeba tak jako tak zpětně projít a provést korekturu a i poté není tak obtížné ty chyby objevit, čeština je hold na tohle extrémně složitá.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  8. Plaiman

Plaiman Člen

Proboha fakt tu musíte řešit gramatiku v diskuzi? Oco vám jde vždy se dělá korektura překladu, to chcete rýpat?

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  9. Kamil

Hard West bude mít DLC "Scars of Freedom" za 3$
    http://games.tiscali.cz/oznameni/no...t-pracuje-s-frankensteinovskym-motivem-271946

(předem chci říct, že se nikoho nechci dotknout, jakkoli ho pomlouvat nebo kritizovat, níže je jen můj názor)
    Jenže musí existovat nějaká rozumná hranice, jinak s tím bude více práce jak užitku. Korektor je převážně na špeky, ne na pravidla ze základní školy. Navíc, pokud někdo vytvoří tohle, tak je vidět, že velmi pravděpodobně nemá nic načteno, protože by takovéto šílené hrubky neudělal (to nemá už nic společného se znalostí pravopisu, je to čistě mechanická věc, drill při čtení hodně textů) a bude mít tedy velmi omezenou slovní zásobu, vyjadřování a obraty, které si zase už korektor nedokáže sám vymyslet, protože nezná přesný kontext.
    Pro mě jsou tyto chyby stejné, jako když napíše 1+1=3 (rýpaly předem upozorňuji, že výrazy na obou stranách jsou v desítkové soustavě :) ).

PS: Samozřejmě, že mohou existovat cenné výjimky, pokud třeba někdo zná nějaký speciální slang apod. a nikdo jiný to přeložit nedokáže.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    Naposledy upravil: 4 Březen 2016
  10. sousek5

sousek5 Člen

Korektura se dělá, aby se odstranily chyby, a ne, aby se celý text přepisoval. To si potom ten korektor může celý text rovnou sám přeložit, a ušetřit si tak práci.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  11. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Kamil-Jinak upřímně řešit gramatiku ? Pakliže je člen našeho týmu není členem jen tak pro legraci a myslím, že se tu hodí jakákoliv pomocná ruka chm?

12. Kamil

@Barbar Jasně, chápu (viz PS). Jsou to ale opravdu základy a naučit se alespoň trochu správně česky je i v jeho zájmu, už kvůli zaměstnání apod.

Příspěvky o gramatice zítra uklidím, ať neruší hlavní téma.

Naposledy upravil: 6 Březen 2016
Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku