• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
GTA IV

GTA IV

Sygfrost

Člen
Sygfrost přidal nový překlad:

Čeština do GTA IV - Remasterovaný překlad Grand Theft Auto IV do českého jazyka

Jelikož dosavadní překlady GTA IV nestojí za nic, věty nedávají smysl a zřejmě si s ním nikdo moc práce nedal, zkusím přeložit i čtvrtý díl.
Prozatím nevidím v ničem problém, bude to chtít jen moře času.
Věřím, že to bude stát za to. Kdo ode mě máte překlad do GTA San Andreas, určitě víte, že si dám záležet.
Zjistěte více o tomto překladu...

jajopajox

Člen
a na aku verziu, tento mesiac vysla na steame GTA IV Complete Edition aj s dlc, ktora nahradila predosle verzie a odstranila windows live, tak ci to bude vôbec fungovat

Naposledy upraveno:

Sygfrost

Člen
Je to na ní - na kompletní edici ze Steamu. Zatím mám v plánu přeložit jen základní hru, DLC prozatím neřeším, i tak toho bude až až.

Velice výborně. Velmi se na tvou češtinu těším a věřím že se ti podaří přeložit i DLC. Bylo by úžasné si konečně zahrát GTA 4 ve verzi bez bugů a komplet CZ.
Hodně štěstí :D Já ti věřím.

Valerie

Člen
Úžasné, to je naprosto skvělá zpráva. Už se nemohu dočkat až si hru zahraji v mateřském jazyku :).
Díky moc Sygfrost ...

Valerie

Člen
O této češtině se už vyjádřil současný autor nové češtiny a to tak, že nestojí vůbec za nic. Já osobě jsem tuto češtinu zkoušela a musím souhlasit.
Proto jsem nadšená, že se pracuje na nové verzi...

Sygfrost

Člen
Zdravíčko, v současný době nemám z osobních důvodů na překlady moc čas. To víte, zkouškový, práce atp. I tak se ale na nich snažím dělat. Momentálně dodělávám překlad datadisku k Heroes of Might & Magic III, ten by měl bejt někdy v létě. Pak se pokusím vrhnout na GTA 4. Zatím plánuju přeložit jen původní hru, tj. žádný datadisky TBoGT ani TLaD, byl by to běh na dlouhou trať. Popravdě bude stačit i samotná čtyřka. Takže zatím to berte tak, že do překladu se určitě pustím, ale rozhodně ho nečekejte brzo. Dík za pochopení. :)