• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Opět si dovolím popíchnout... Proč by se někdo mořil starým (dobrým) ME - pokud by to nebyl jen snadný přesun původní CZ - když vychází tolik skvělých nových RPG na které se prdí ??
Ano, třeba Outer Worlds , Borderlands 3... ;)
 
Naposledy upraveno:
Nevím jestli do Mass půjde, chtěl jsme ho požádat o texty do DoI že by se dorazili ty DLC ale nechece o tom ani slyšet na druhou stranu sám řekl že pokud se objeví dva překladatelé bude ochoten obnovit překlad a nechá ho pod svím vedením dodělat...což je fer.
 
Opět si dovolím popíchnout... Proč by se někdo mořil starým (dobrým) ME - pokud by to nebyl jen snadný přesun původní CZ - když vychází tolik skvělých nových RPG na které se prdí ??

Teď nevím, na koho reaguješ, ale myslím, že to tady nikdo netvrdil. Psal jsem, že čeština už existuje, takže by se měla využít jako zdroj, akorát bude drbačka to napasovat na remaster - pokud struktura souboru nesedí. Znovu to určitě nikdo dělat nebude. Spíš bude problém s technikou.

Každopádně my máme nejbližší projekty určené, Valhallu a Hellblade 2, je to už domluvené s jinými lidmi, takže to má prioritu a do ME se zatím nehrnu. Ani nevím, kdy to přesně vyjde. Uvidíme.
 
Reagoval jsem na DannyS, ale v poho tvé plány jsou známé a snad dané. Jen si dovolím připomenout že pokud bude vycházet do Valhally tolik dalšího obsahu jako do Odyssey, tak se jen tak k ničemu dalšímu dlouho nedostaneš...

Ať si každý překládá co chce jak chce, já jen nemůžu rozdejchat ten Outer World (že je všemi opomenut), ale to je spíš můj osobní problém...
 
Ahoj. Jen skromný dotaz: " češtinu nakonec nestihneme na konci října, vyjde zhruba na konci prvního listopadového týdne " To vyjde zítra nějaká CZ kde bude přeloženo jen 50% textu? Má to smysl, nebo to bude lepší?
PS: moc díky za Hellblade. Včera jsem dohrál a fantastický zážitek (plus dokument jako třešnička (y)(y)(y)
 
@zanysekk > Já osobně budu rád i za poloviční betu, abych si to už konečně mohl zahrát. :)
Klidně bych si vyzkoušel i třetinovou betu pro BG3, ale tam chtějí vydat jen až tu finální verzi a pro finální hru, takže si ještě dost dlouho počkám. :(
 
No a proč asi... Protože většina komunity co nečte, nesleduje, nechápe bude akorát hejtit jak je cz na prd že je jenom půlka atd atd. Proto celkem rozumně málo kdo vypustí nehotovou nevypilovanou cz. Proto se trochu divím. Ale jinak samozřejmě nic proti. Kdo si chce počkat počká, kdo ne bere i betu nehotovou.
 
PS: moc díky za Hellblade. Včera jsem dohrál a fantastický zážitek (plus dokument jako třešnička (y)(y)(y)

Díky, to potěší. :)


Jen skromný dotaz: " češtinu nakonec nestihneme na konci října, vyjde zhruba na konci prvního listopadového týdne " To vyjde zítra nějaká CZ kde bude přeloženo jen 50% textu? Má to smysl, nebo to bude lepší?

No, zítra ještě spíš ne. Něco k tomu dnes napíšu na web.
A ano, vyjde částečná CZ. Jestli to má smysl - pro někoho asi ne, ale někdo to rád vyzkouší a trochu se proběhne po ostrově.
Přeložené budou hlavně vedlejší úkoly, což je v tomhle případě asi dobře.


Proto celkem rozumně málo kdo vypustí nehotovou nevypilovanou cz.

To není nevypilovaná cz, pokud myslíš klasickou betu vypuštěnou z velké části bez testu nebo bez korekce. Ta čeština se už nějaký čas testuje, aby byla hratelná a s co nejmenším počtem chyb. Hrubé překlady nevydávám.
Takhle to bylo i s Expeditions Viking, např.

Myslím, že smysl to má i proto, že se na nás řítí AC Valhalla, takže by bylo dobré vydat nějakou češtinu, i když ještě ne kompletní.

Mimochodem, ohledně Valhally... takový lahůdkový předkrm :)

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Bezvadný. Moc se na Greedfall těším. Jen počkám až ve hře nebude nic engliš ;) (tedy 100% překladu aspoň beta). BTW: jak moc Greedfall zdrží Valhallu a Valhalla Greedfall? Nebo máš tak velký tým, že tak 2 velké hry současně je v poho?
 
Na to se dá těžko odpovědět. Ale mám nějaké nové lidi, takže zpočátku budou na obou hrách pracovat jiní překladatelé. Greedfall už je v pokročilejším stavu, takže postupně budou překladatelé odcházet na Valhallu.
 
Je ve vašich silách dodělat Greedfall do konce tohoto roku nebo až v průběhu příštího?
 
@kevin36 Do konce roku zřejmě ne, spíš v lednu, případně únoru. Každopádně na začátku příštího roku. Ještě o tom něco napíšu později.
 
Chtěl jsem se optat, jak to vypadá s aktuálním vydáním té neúplné češtiny. Poslední info na stránkách je z 21.11., že se to ještě posouvá o pár dní, tak by mě zajímalo, zda se den D již blíží. :) Díky.
 
Tak si nakonec i na betu počkáme aspon týden. :(
Takhle to vypadá, že nakonec čeština vyjde až na vánoční svátky, aby se hráči školou povinní nerozptylovali od učení hraním GreedFallu, ale pilně se učili a češtinu do této hry dostanou potom za odměnu pod stromeček ... :D
 
...pokud nebudou hrát Cyberpunk, HZD (sk), nebo Immortal Rising. Už dlouho není nic pořádného a pak to spadne všechno naráz. Už aby to bylo... Na Greedfall se taky moc těším, ale určitě koupím až bude 100% překlad klidně i bez korekce-to já už si v hlavě poskládám ;)
 
Já teda určitě začnu 10. prosince Cyberpunk (mám předobjednáno) a vzhledem k očekávané délce nepočítám, že bych se dostala k jiné hře tak do půlky příštího roku :D Akorát teď zabíjím čas než to vyjde...
 
Takhle to vypadá, že nakonec čeština vyjde až na vánoční svátky

Nevyjde. :)
Doufám, že to nespustí vlnu dotazů, jak jsem to myslel. :cool:


...pokud nebudou hrát Cyberpunk, HZD (sk), nebo Immortal Rising. Už dlouho není nic pořádného a pak to spadne všechno naráz. Už aby to bylo... Na Greedfall se taky moc těším

Když mluvíš o Cyberpunku, tak ten jsem zmínil v novince ke Greedfallu. Ještě chvíli vydržte, dočkáte se.
 
Až to vyjde tak to vyjde tu chvilku uz si pockam na tu cz :D :D.Az bude vyplata tak rad podporim nejakou kackou..Diky

Taky díky.

@kevin36 Nový obsah určitě přeložíme. Jsem zvědavý, co to bude. Zatím jsem z toho měl dojem, že to budou spíš drobné dodělávky kvůli konzolové verzi, ale třeba ne.
 
Back
Top