• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Graveyard Keeper

Graveyard Keeper 1.35

Jetro, ty jsi ďábel. Smekám a děkuju. :) Zachovej nám přízeň, já popřemýšlím o dalším příspěvku. Nadstandartní péče, nadstandartní ocenění. :)
 
Sice je to s těma denníma patchema otrava, ale přízeň zachovám, nebojte. :) A díky za každý takový stimul. ;)
 
Ver. 1.109
Graveyard Keeper - Lazy Bear Games

  • Fixed zombie disappearence when resurrecting.
  • Fixed wrong science points display in the GUI.
  • Item you use in a craft/survey now returns to the place where it was before (the chest or your inventory).
  • Added the possibility to rotate some tables.
 
dnes vysiel 5.2 mb update ...a cestinu nejde nainstalovat... aj ked pise ze je to verzia 1.109
 
Jak jsem pochopil v diskusi, při Patchi 1,109 rozbili programátoři něco s Alchymistickým mlýnkem, takže asi opravili jen to a nečíslovali změnu Patche. ale pro nás to znamená, že změna proběhla a čeština nepůjde. Takže počkáme do zítra na našeho milého Jetra. škoda těšil jsem se, že propařím půl noci, když mám zítra odpolední z HO no a nebo půjdu jen rybařit ve velkém, protože závislost je závislost. :)
 
Ver. 1.110
Graveyard Keeper - Lazy Bear Games

  • Fixed some gamepad troubles (unable to select a sermon, etc.)
  • Fixed a broken alchemy mixer object.
 
Mně tam tedy čeština po poslední aktualizaci zůstala a verzi 1.110 to píše.
 
Jj, konečně jednou udělali patch, aniž by zasahoval do souboru s texty, takže poslední verze překladu funguje na 1.109 i aktuální 1.110.
 
Ahoj Jetro. Opat velke DAKUJEM za cestinu do Graveyard Keeper. Strasne sa pri tejto hre bavim. Velmi si vazim tvoju pracu a preto opat posielam nieco malo ako podakovanie :)
 
Zase vyšel nějakej malej fix bez změny verze, zítra na to mrknu.
 
jop akurat mi to aktualizovalo a je to v EN... zaujimave ze nic o tom nepisu..................
 
Zdravým všetkých ako to vyzera s aktualizáciov na patch 1.110? :) ..................
 
Na steamu je hra ve slevě a to jak základní, tak collector's edition.
PS: Na GOGu je cena totožná se steamem.
 
Ahoj mohl by mi někdo poradit nejde mi stáhnout ten instalátor pouze texťák se kterym nevim co dál
 
Jakej texťák? Ten, co je součástí zipu? V archivu je exe soubor a readme.txt. Nemaže ti ten exáč nějakej antivir?
 
Ahoj Jetro, po delší době jsem si chtěl zahrát GK a zrovna se mi stáhl patch Ver. 1.111 takže čeština je v bďachu. Koukal jsem že jsem minul několik update a ty vytrvale upravuješ instalátor a češtinu. Moc díky za tvou vytrvalost. (y)
 
Ver. 1.111

  • Zombie alchemy added. You can build new zombie workbenches to make zombies craft known alchemy recipes.
  • Now you can use gamepad bumpers to add +10/-10 in crafts.
  • Minor GUI fixes/improvements.
 
Pestr: V pohodě, tyhle úpravy jsou třeba oproti Frostpunku hračka. :)

Jinak, jak se dívám na fóra, tak tím patchem zase rozbili něco novýho, takže počkám do zítřejšího dopoledne na vydání hotfixů, ať to nedělám zbytečně.

EDIT: Vývojáři vrátili verzi zpět na 1.110, takže čekám, až nahodí (během dne?) ten nový patch.
 
Naposledy upraveno:
Back
Top