• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Graveyard Keeper

Graveyard Keeper 1.35

Jetro našiel som preklep (Pokud - Pokus) u Astrologa pridávam screeen. Skvelá práca veľmi ulahčí hranie.
 

Přílohy

  • 20180923051919_1.jpg
    20180923051919_1.jpg
    261,1 KB · Zobrazení: 73
Díky !
Skvělé
Reakce překladatele na nové updaty je neuvěřitelně rychlá - ani to nechápu .
Veliké díky a klobouk dolů
 
2kayko: Díky za nahlášení, v příští verzi bude opraveno.
2BenYeti: Když už jsem to přeložil, tak se snažím, abyste nemuseli vinou stále nových patchů dlouho čekat. ;)
 
Hlásim preklep, slečna Púvabná (Presvedči - Presvedč). Screenshot priložený.
 

Přílohy

  • 20180924124522_1.jpg
    20180924124522_1.jpg
    323 KB · Zobrazení: 58
Ano, to je jeden z těch pár výrazů, co zůstaly v EN, na které upozorňuji v readme jako na známý problém. S tím bohužel nic neudělám.
 
ale naštěstí čeština zůstala tak že snad už nic měnit tak závažního nebudou.
 
budu menit.. pride asi free undate pred haloweenom......
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
zombici konecne dorazili...lacna pracovna sila.............................................. :D
 
Dopoledne jsem ještě hrál s češtinou, ale teď v noci je nový patch a novinek je tam teda hodně. Pustil jsem v to angličtině, abych to omrknul a jsou nové technologie nebo nová chodba ve sklepě, výzdoba na dušičky a to určitě není všechno, protože jsem se bál, abych si nepustil nějaký zásadní pokec v angličtině. Rád si počkám pár dní na češtinu.
 
Aha, a já to před pár dny dohrál a odinstaloval. Asi budu muset přehodnotit a pustit znova, protože mě to neskutečně bavilo.
 
Stahujte, dokud můžete. :) Nevím, jak dlouho ta čeština vydrží, protože tu hru budou asi zase pár dní záplatovat. Jinak zombíci jsou fajn, ale pro někoho, kdo je těsně před koncem, jsou k ničemu. Jo, ze začátku by to byla velká pomoc, ale takhle jen na vyzkoušení. ;)
 
Naposledy upraveno:
Už?!?, teda Jetro jsi velký BOREC, fakt díky!! Neuvěřitelná rychlost! Klobouk dolů!
 
Nevíte někdo jak se staví zombie pila u sekvoje. Donesl jsem potřebné suroviny ale přesto nejde postavit.
 
A máš "koupenou" příslušnou technologii? Neměl jsem s tím problém.
 
Tak už jsem na to přišel, musel jsem hru uložit vypnout a znovu zapnout a pak už to šlo. Nevím proč tak blbě.
 
Jetro si borec :)
Konečně si hru užívám a koukám že dneska těch aktualizací bylo nějak po víc a čeština teď není aktuální a nejde nainstalovat tak počkam až budeš mít čas :)
fakt paráda díky moc :) hned jak budu doma musím tě podpořit i finančně :)
 
dnes vysiel update 1.104. daco neskutocne
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Back
Top