• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Graveyard Keeper

Graveyard Keeper 1.35

A len tak zo zaujmavosti bude to oficialna verzia pre steam ktora bude updadovana zarovnom s patchami ktore vydu ? :)
 
Ako to vyzerá Jetro ?.... bude to už dnes, či ešte čakáme ? ..........
 
Za chvíli budu dělat instalátor, tak když to všechno klapne, tak mezi 16:45-17:00 to vydám. Ještě chvilku počkám, jestli autoři nevydají před víkendem patch, který by tu češtinu rozbil.
 
Naposledy upraveno:
Zdar takoví dotaz tahle verze češtiny je na steam nebo od gog popřípadě šlo by sem dát i verzi bez instalátoru ? A jinak chci poděkovat čekal jsem 2 týdny a konečně jsem se dočkal moc děkuji a přeji do budoucna hodně štěstí z dalšíma překladama.
 
Je na poslední steamovou (gog?) verzi, na jinou fungovat nebude (jde o rozdílový patch). Je nutné mít aktualizováno na verzi 1.030.
 
Já gog verzi nemám, takže to nemám jak vyzkoušet. Kdo ji má, vyzkouší a uvidí. :) A když to půjde, budu jedině rád (i za zprávu, že to jde). Ale v první řadě je nutné, aby dotyčný měl poslední verzi 1.030 (včetně tuším jednoho hotfixu, co vývojáři vydávali po té prvotní 1.030), přes to nejede vlak.
 
já mám a proto bych potřeboval i češtinu bez instalatoru nevím přesně jak ten instalátor bude fungovat protože už se my stalo to že když jsem chtěl instalovat do externí složky, abych mohl hodit překlad na přímo, tak to nešlo napsalo my to že to nenašlo soubory na přepsání a prostě nic se neextrahovalo z instalátoru snad jsem to vysvětlil správně co mám na mysli ale pokud je jayzk v 1 s této složky tak by neměl být problém :MonoBleedingEdge: Graveyard Keeper_Data:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Pokud máš poslední verzi, nainstalovat ti čeština půjde. V opačném případě nepůjde, instalátor musí najít jeden konkrétní soubor, aby ho mohl vyměnit za ten přeložený (a je to právě dělané ve formě rozdílového patche, aby každá verze CZ neměla 33 MB, ale jen nějakých 200 kB). Jsem ochotný ještě případně nějak řešit GOG verzi, pokud by se ukázalo, že tam je rozdílná verze oproti Steamu, ale rozhodně nehodlám řešit jakékoli pirátské verze.
 
O pirátský verzi se ani bavit nechci ale pokud je jayzk v 1 této složce tak by neměl být problém :MonoBleedingEdge: Graveyard Keeper_Data: nevim kde má jazyk steam verze
 
V té samé. Každopádně za půl hodiny uvidíš. ;)
 
Bude u té češtiny přiložený i soubor s přeloženými Steam Achievementy ?
 
Nebude, celou řadu achievementů splníš prostým hraním (postupem ve hře). A pokud by sis s nějakým nevěděl rady, stačí se zeptat, někdo z nás ti určitě poradí.
 
Jetro doplnil k překladu Graveyard Keeper nové informace:

1.00

Překlad dokončen! Rád bych touto cestou poděkoval všem, kdo se na lokalizaci podíleli. V souboru readme, který je u hry přiložený, kdyžtak najdete kontaktní údaje na mě, kdybyste měli cokoli k překladu (nahlášení chybky atp.) Jo, a pokud by vás překlad uhranul natolik, že byste se za něj chtěli odvděčit finančně, tak potřebné údaje najdete tamtéž.

Čeština je dělaná formou rozdílového patche, proto bude fungovat POUZE na verzi, pro níž je určen.

ZNÁMÉ PROBLÉMY:
1) Zobrazování velkého "Č"...

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Mockrát Vám díky za překlad. Vše funguje. Poslal jsem malou odměnu na účet za překlad.
 
Omlouvám se za neznalost,jak to mám stáhnout?v tom odkazu mám jen koníka.-)))
 
Klikni na ten odkaz a vpravo nahoře klikni na download a direct download. Pote extrahuj složku a spusť instalačku.
 
Výborná práce!:) hned má člověk při tom hraní úplně jinej pocit :) převeliký dík:)
 
Zdravím, čeština mi nejde stáhnout, ukazuje mi toto:

mKWVs9




Děkuji za radu a za skvělou práci na češtině. :)
 
Po kliknutí na odkaz je nutné postupovat tímto způsobem:
 

Přílohy

  • stazeni.jpg
    stazeni.jpg
    85,8 KB · Zobrazení: 51
Jetro: Děkuji za návod, toho tlačítka jsme si vůbec nevšimnul, moc děkuji, vyzkouším, skvělá práce! ;)
 
prosimta tyka sa tento preklad aj DLC ? :) ...................................
 
poprosim o update cestiny ... cestina nejde vysiel novy update 1.031...dik..............
 
Back
Top