1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Graveyard Keeper 1.26

Staňte se správcem středověkého hřbitova

1. Hynnate

Hynnate Tým COTT Člen

Na druhou stanu se o tu hru starají aspoň. Bohužel spoustu her vyjde a patch nevidíš co je rok dlouhý :D

2. Leffi

Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

Jasně, to je super, ale z pohledu překladatele to musí být u "finální" verze, k vzteku :)

3. No dufam že už ta cestina vyjde coskoro nejako sa neviem dockat :) takže dufam ze cez kratkej dobe to vyjde :) chcelo by to info asi kedy

4. Jetro

Jetro Člen

Koncem příštího týdne.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  5. :/ nieeeeeeeeeeee :( takéto zle spravy :( :( skúšobná by sa nedala sprostredkovať ?

6. Viteto

Viteto Člen

Člověče, buď rád že to Jetro vůbec překládá a že na to jak to je rozsáhlá hra ten překlad trval tak krátkou dobu. Taky jsme mohli čekat třeba půl roku a víc než by se toho někdo ujal. Až Jetro uzná že je čeština v pořádku, zkorektovaná a otestovaná tak ji vydá, žádný tvůrce si podle mě nebude dělat ostudu s něčím co není plně vyladěné.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  7. Gazda

Gazda Člen

Tak to si pekne napisal :) ani ja sa neviem dockat podstate tu chodim kazdy den aby som videl ci to uz vyslo ale verim Jetrovy ze to vyda spravny cas kedy s tym bude spokojny on aj mi vsetci a dakujem mu za to ze to preklada :)

8. Angelos999

Angelos999 Člen

aj ja chodim kazdy den tu cakam kedy vyjde... ze zacnem streamovat s cestinou a mozno budu aj youtube videa :)

9. Jetro

Jetro Člen

Cílím to na pátek odpo (abyste o víkendu už mohli hrát), tak se ještě čtyřikrát vyspíte a je to... :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 7
  10. Duko

Duko Člen

Už se také těším, hra vypadá chytlavě, zatím trávím čas u Northgardu :)

11. Gazda

Gazda Člen

A len tak zo zaujmavosti bude to oficialna verzia pre steam ktora bude updadovana zarovnom s patchami ktore vydu ? :)

12. Jetro

Jetro Člen

Nebude, s každým novým updatem bude třeba vyčkat na aktualizaci překladu. Nicméně kdo hraje s mými překlady, ví, že je vydávám docela rychle.

13. Ako to vyzerá Jetro ?.... bude to už dnes, či ešte čakáme ? ..........

14. Jetro

Jetro Člen

Za chvíli budu dělat instalátor, tak když to všechno klapne, tak mezi 16:45-17:00 to vydám. Ještě chvilku počkám, jestli autoři nevydají před víkendem patch, který by tu češtinu rozbil.

Naposledy upravil: 7 Září 2018
  15. Zdar takoví dotaz tahle verze češtiny je na steam nebo od gog popřípadě šlo by sem dát i verzi bez instalátoru ? A jinak chci poděkovat čekal jsem 2 týdny a konečně jsem se dočkal moc děkuji a přeji do budoucna hodně štěstí z dalšíma překladama.

Sdílejte tuto stránku