• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Graveyard Keeper

Graveyard Keeper 1.35

Zkuste někdo s GOG verzí otestovat tento soubor. Stačí rozbalit a nahrát do složky Graveyard Keeper_Data. Když to bude v pořádku, přidám odkaz ke stažení také na profil překladu.
ano na GOG verzi 1.405 to jede akorát že hra není česky ale slovensky přitom slovenský překlad na tuhle hru ještě není nebo je hra přeložena jen do slovenštiny ? a vydávána jako čeština ?
 
Naposledy upraveno:
Zkuste někdo s GOG verzí otestovat tento soubor. Stačí rozbalit a nahrát do složky Graveyard Keeper_Data. Když to bude v pořádku, přidám odkaz ke stažení také na profil překladu.
Ty snad nerozumíš slovensky? :D Někde udělali soudruzi z NDR chybu, mrknu na to.
 
Zkuste někdo s GOG verzí otestovat tento soubor. Stačí rozbalit a nahrát do složky Graveyard Keeper_Data. Když to bude v pořádku, přidám odkaz ke stažení také na profil překladu.
Tak můžeš zkusit ještě jednou, stejný odkaz, už by to mělo být v češtině.
 
Zkuste někdo s GOG verzí otestovat tento soubor. Stačí rozbalit a nahrát do složky Graveyard Keeper_Data. Když to bude v pořádku, přidám odkaz ke stažení také na profil překladu.

ano potvrzuji funkčnost na GOG verzi 1.405...hra jede v češtině ..děkuji za opravu
 
Zkuste někdo s GOG verzí otestovat tento soubor. Stačí rozbalit a nahrát do složky Graveyard Keeper_Data. Když to bude v pořádku, přidám odkaz ke stažení také na profil překladu.
aktualizace češtiny na GOG verzi nebude ? když už je soubor tady nahozen v chatu jen tak
 
Pro ty z vás co si chtějí tuhle boží hru zahrát v češtine i na steamdecku nebo prostě v linuxu tak zde rychlí návod. budete potřebovat winy s nainstalovanou hru kde nainstalujete češtinu a následně si na flešku přetáhnete složku Graveyard Keeper_Data to pak přenesete do svého linux zařízení a přepíšete stejnou složku která se naléza v adresáři nainstalované hry a pak stačí jen pustit moc děkuji Jetrovi za překlad a to že to vlastně funguje i v linuxu
 
Chtěl bych asi jen poprosit Jetra až bude mít chvilku, vyšla nějaka aktualizace bez ničeho, ale bez češtiny to není ono
 
Chtěl bych asi jen poprosit Jetra až bude mít chvilku, vyšla nějaka aktualizace bez ničeho, ale bez češtiny to není ono
Mrknu na to. Patrně ještě dneska večer to nahodím, záleží, jak mi to vyjde. Do hlavní nabídky dali info o blížícím se vydání Punch Clubu 2, a to bude asi tak všechno. :)
 
Zdravím, Dnes ráno jsem hrál GK a čeština mi jela v pohodě, ale teď, když jsem to zapnul, tak mi čeština úplně zmizela. nevíte co se stalo? i po restartu i odinstalaci furt nic. Ani žádnou aktualizaci mi steam nenabídl.
 
Zdravím, Dnes ráno jsem hrál GK a čeština mi jela v pohodě, ale teď, když jsem to zapnul, tak mi čeština úplně zmizela. nevíte co se stalo? i po restartu i odinstalaci furt nic. Ani žádnou aktualizaci mi steam nenabídl.
Mě se aktulizovala hra a taky to prestalo fungovat
 
Ahoj , nejde mi nainstalovat čeština , piše mi to (Chyba pri aplikaci rozdelovaneho patche . Pravdebodobne se jedna o neznamou verzi hry) Mam to koupeni na steame , a nevim si s tym rady , Ďakujem za odpoved.
 
Ahoj , nejde mi nainstalovat čeština , piše mi to (Chyba pri aplikaci rozdelovaneho patche . Pravdebodobne se jedna o neznamou verzi hry) Mam to koupeni na steame , a nevim si s tym rady , Ďakujem za odpoved.
Mám totožný problém a i když mám všechny dlc ani tak se překlad bohužel nechce nainstalovat.
 
Dobrý večer všem tak se stalo to co se stalo již 23. června a to další aktualizace přesně dnes 5 července a to ve 13.50 byla nová aktualizace co nejspíše zlikvidovala češtinu u všech... Zde jsem to našel https://steamdb.info/app/599140/patchnotes/ jen doufám že se to podaří opravit a čeština zase bude jsem závislý :D
 
Zdravím, mohl by prosím někdo vytáhnout jen soubory pro češtinu? Chtěl bych si ji nainstalovat na MacBook a instalačka je jenom s exe. Děkuji moc
 
Dnes 20.11 jsem byl donucen stahnout novou verzi Graveyard keepera a bohužel čeština přestala fungovat :/ Kdyby bylo možno zaktualizovat aj překlad, byl bych velice vděčný
 
Mohu potvrdit že instalační soubor si myslí že jsou rozdílné patche. A přitom verze jsou stejné jak jsou uvedeny na hlavní stránce pro češtinu.
Hru jsme si počeštivoal 8.11.2023 a instalace češtiny proběhla v pořádku.

Dneska jsem hru přeinstalovával a viz obrázek co na mě při instalaci hry vyskočil, což nechápu když hraj je v1.407 a instalační soubor je taktéž nastaven na stejnou verzi
1700577448342.png
 
Naposledy upraveno:
Back
Top