• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Graveyard Keeper

Graveyard Keeper 1.35

Zdravím. Chtěl bych se zeptat. Nynější překlad mi nejde spojit z novější verzí hry. Tak bych se chtěl zeptat jestli bude nějaká aktualizace na novější verzi 1.402 a nebo už se do toho nebudete zapojovat. Děkuji za odpověď.
 
Bohužel mám bugnutou hru (zmizel mi biskup), takže jsem to DLC nemohl otestovat až do konce. @Stan307 to ale dohrál, tak myslím, že to bude v cajku. Kdybyste narazili na nějakou chybku, prosím o její nahlášení.
 
Hru aktualizovali na verzi 1.403 a čeština tak přestala fungovat. Každopádně díky za dosavadní překlad, hrál jsem včera 3 hodinky a zatím jsem nenašel žádnou chybu.
 
Už jsem to taky rozjel...po třetí a těším se na starý věci i na novinky. Zatím překlad bez problému (a ani jsem nečekal, že tomu bude jinak :D ). Děkuju za něj.
 
a jé, zrovna, když jsem se dostal k těm novým duším...ale věřím, že nás Jetro dlouho na holičkách nenechá ;)
 
Potřebné info je v souboru readme, co je přiložený u instalátoru CZ. Stejný text se objevuje i během instalace. Díky!
 
Ahoj chtěl bych se zeptat zda je poslední vezre k dispozici i na GOG verzi. Vlastním už dlouho GOG a jen jsem dokopil poslední datáč. Vím že Jetro pár stránek zpět na fóru u nějaké verze toto řešil.
Díky za odpověď
 
Ahoj, obecně k dispozici není, protože vlastním jen verzi pro Steam. Dělám ji na vyžádání, jelikož potřebuju uploadnout jeden konkrétní soubor ze hry, abych mohl připravit CZ. A pochopitelně s každou novou verzí hry je potřeba to připravit znovu, takže čekám, až přestanou s vydáváním opravných patchů.
 
Na profil jsem přidal odkaz ke stažení CZ souboru pro GOG verzi 1.404. Zkuste a dejte mi vědět, zda vše funguje, jak má. Díky.
------------
Aktuálně je GK v akci za 4,19 eura!
 
Díky za češtinu, vypadá to, že funguje výborně.
A proto, že v okamžiku vynelezení peněz jsou slova díků zbytečná, poslal jsem Ti na :coffee:......
Btw banka to odešle v pondělí. Von ten počítač co to posílá asi přes víkend nefunguje :)
 
Kdo potřebuje poslat samostatný soubor, ať mi napíše do SZ.

AHoj, mohl bych taky poprosit o samostatný soubor :) snažím se to hrát na linuxu :) Tak vyzkouším :) díky moc za tvoji práci. Jen jsem ještě nezjistil jak se posílá SZ :)
 
Chcem sa spýtať či je češtinu možné použiť aj na Android verziu. Ďakujem za odpoveď.
 
Chcem sa spýtať či je češtinu možné použiť aj na Android verziu. Ďakujem za odpoveď.
ani nebude... vývojári sa vyjadrili že je pre nich dosť zlozíte udržiavať podporu pre Android a aj iOS... preto nevychádzajú žiadne updaty ani DLC na tieto platformy....
 
Back
Top