• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Graveyard Keeper

Graveyard Keeper 1.35

erikando: obávám se, že ani tvoje čeština není na nejlepší úrovni. V čem chceš pomoct? Radši pošli kilčo Jetrovi na caffe, bude to hodnotnější.
 
Bože lidi, vy fakt neumíte číst? Detklav, jukni o stránku zpět a příště čti, než položíš zbytečnou otázku. Teď zatím přátelské varování bez následků, příště to bude spam.
 
Ahoj, link by ti byl stejně k ničemu, protože do hry vyšlo v poslední době několik patchů včetně nového DLC, takže by CZ nebyla funkční. Stejně je tomu aktuálně u steamové verze.
 
@KennyKa: Na takovou GOG verzi jsem češtinu nikdy nedělal. Link byl pro verzi 1.206, teď je aktuální 1.304. Je jasné, odkud vítr vane. Podpoř autory a hru si kup. :) Každopádně aktuálně CZ na nejnovější verzi není, protože se překládá poslední DLC (hotovo bude během listopadu).
 
Zdravím, vyjde nový DLC - tak mám dotaz, zda prosím pěkně přeložíte i toto DLC pro hrobaře, protože hru mám moc rád, tak nový obsah by byl super včetně češtiny.
 
DLC už je vonku... a ako poznáme Jetra on sa stará o svoje češtiny. Je to len otázka času. Dnes vyšiel update 1.306
 
Těším se jak malej kluk :) Jen doufám, že se to stihne tento měsíc, abych to mohl rozjet :)
 
Mám dvě dobré zprávy:
1) Díky šikovnému technikovi se podařilo opravit původní font ve hře, takže už se namísto "č" neobjevuje "Č".
2) Překlad na nejnovější verzi včetně DLC plánuju vydat koncem tohoto týdne (pátek-neděle).
 
Za aktuální situace bych to na pivo moc neviděl, když jsou hospody zavřené. :)

Jinak překlad vydám dnes k večeru, ještě čekám, jestli nevydají před víkendem další patch - podle infa na něm pracují, protože hráči pořád mají problémy s levelováním uprchlického tábora. Až překlad zveřejním, radši hru nevypínejte, dokud ji nedohrajete, ať vám do toho nehodí vidle. :D
 
Jsem jediný, kdo to tady sleduje celý den jestli se už aktualizace překladu vydala? :D
Btw. i když už jsem posílal rád něco málo přihodím :)
Díky z tvoje překlady Jetro :)
 
Touto cestou bych chtěl ještě poděkovat @palpstark, který mi nejen věnoval DLC Game of Crone, ale také mi vypomohl s jeho překladem, přestože asi oba jsme si původně představovali, že to bude v mnohem větší míře. :) Díky!
 
Back
Top