• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Graveyard Keeper

Graveyard Keeper 1.35

Ahoj, jak jde zprovoznit čeština na MACu? Mám ofiko verzi na steamu, ale EXE mac nebere. Myslel jsem, že to obejdu skrze paralels, ale instalatér vyžaduje instalovanou hru i tam :\ ..
 
Vás se nějak vyrojilo? :) Všem jsem napsal SZ.
 
Zdravím Jetro,
mám také problém s hláškou "že hra není nainstalována" na Win10, hru mám ze Steamu. Díky
 
Tak přiznávám, že čeština mi už na Macu běží, jen se mi rozkopali všechny ikonky ve hře :( Máte někdo stejný problém?
 
Dobrý den mohl bych se taky prosím připojit k nešťastlivcům na macu? děkuji moc za odpověď :)
 
Zdravím, Mám "stejný" problém se Steamem pro Linux. Jedine kam jsem se dostal je extrakce installeru.
Diky moc za reakci :).
 
Právě jsem zjistila to samé s Linuxem, hra v Linuxu funguje bezvadně, mám tam i savy z Windows, ale češtinu tam dostat nedokážu. Prosím prosím o možnost použít češtinu v Linuxu.
 
Ahoj také se mi nedaří na macu spustit češtinu, šlo by prosím zveřejnit nějaký postup jak to udělat??? Děkuji
 
Čeština je určená pro PC verzi, nemůžete si na Linuxu/Macu udělat nějakej virtual s Windows a hrát to tam? Z pochopitelných důvodů dělám překlad pouze na verzi, kterou vlastním, jelikož neznám strukturu hry na Linuxu/Macu. A i když jsem pár lidem poslal přímo soubor s češtinou (bez instalátoru), jsou tam pak nějaké problémy s ikonkami v inventáři, takže to také není všespásné řešení.
 
[QUOTE="Je...[/QUOTE]
Jsem programator, muzu se na to pripadne v Linuxu zkusit podivat.
 
Kdo potřebuje poslat samostatný soubor, ať mi napíše do SZ.
 
Ahoj mam dotaz , hraju zakladni hru a pak zapocnu dlc .... je pro ukonceni dlc podminka vylepsovat hrbitov a kostel nebo se to da i bez toho dekuji :)
 
pre frantisek: nie je... mozes dokoncit hru aj bezDLC ale kvôli story by som dokoncil hru s DLC
 
Dekuji za odpoved asi sem to napsal blbe ale odpoved aspon podle videa znam ... me slo o to jestli v dlc musim vylepsovat hrbitov protoze nekteri meli i 700 :D
 
pre frantiska : nemusis... cim mas vyssiu Kvalitu Hrbitova tim viac dostanes penazi za Obrad. Ja mam okolo 550 a dostanem takmer 2 strieborne za osobu
 
Dekuji no me to prijde zbytecne penez mam i tak dost :) a nevim co s nima:))) pekny vecer: )
 
Ahoj všem, mám zásadní problém s Vágnerem a netuším jak jej vyřešit. Jedná se o zlatý příběh pro slečnu Půvabnou. Dle wiki by se mnou měl Vágner mluvit a dát mi recept na speciální pálenku. K tomu se bohužel nikdy nedostanu, protože poslední co mohu udělat je dodat Vágnerovi víno a poté se mnou už nekomunikuje. Díky tomu mi stojí jak slečna Půvabná, tak i astrolog (sblížení s dcerou), zatímco Had nebo biskup jsou zcela bez potíží. Neví někdo co s tím??? Děkuji za případnou radu.
 
Pre Dainn: sa mi zda, ze musis vyrobit palenku z jablcneho mustu a musis to odomknut v strome dovednosti…..
 
Jak jsem psal, hlavní problém je v tom, že Vágner nekomunikuje! Není problém vyrobit cokoliv, ale to by nejdříve vůbec muselo dojít k zmíněné komunikaci mezi mnou a Vágnerem.
 
Zkusím to. Začnu od začátku a uvidíme. Vzhledem k faktu, že se ale jedná o unikátní předmět ve hře (dle wiki), důvodně pochybuji o tomto řešení.
 
prosim vas, ma nekdo zkuenosti z cestinou do Macbooku? dekuji moc absolutne netusim, jak to tam dostat, instalacka bude asi pouze pro windows ze
 
Nezkoušel prosím někdo češtinu dostat do Androidí verze ? Díky.......
 
Mám problém, GOG verze 1.206 včetně DLC, během instalace češtiny v.1.26 hláška "Chyba při aplikaci rozdílového patche. Pravděpodobně se jedná o neznámou verzi hry." Nějaký tip, jak to pořešit? Popřípadě, nedá se někde stáhnout čeština v ZIP a soubory přepsat ručně bez instalátoru? Děkuji (zkusil jsem odinstalovat a nainstalovat znovu, pak ještě jednou bez DLC a nic)
 
Back
Top