• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Graveyard Keeper

Graveyard Keeper 1.35

Zdravím, na verzi 1.201 žádná čeština neexistuje. S vydáním DLC Stranger Sins autoři přešli na číslování 1.2xx, ale než jsem stihl připravit překlad i pro toto DLC, vývojáři vydali několik updatů, takže první verze, na kterou byla čeština vytvářená, byla 1.205. Jedinou mou radou tedy je aktualizovat hru na nejnovější verzi, což by se na Steamu mělo dít automaticky.
 
Jo už mi to jde já měl vyplou automatickou aktualizace.... Děkuji za rychlou odpověď
 
mohl by jsi prosím tě dát ke stažení souory s textem hraju na iMacu a instalator mi nejde ,tak že bych to tam vložil ručně
 
@Minerik Ahoj, to je divné, mám v počítači ESETa a nic mi to nehlásí. A v tomto případě víc věřím ESETu ve svém počítači než nějaké web stránce - nezpochybňuji že to ta stránka hlásí - otestoval jsem to. Takže je to na tobě zda tu češtinu použiješ nebo ne.
 
Žádnej vir tam není, prostě typickej planej poplach. Nejspíš se jim prostě nelíbí, že je to exe soubor. Nebo myslíš, že po večer trávím čas tím, že záměrně vkládám do svých překladů viry? :D
Jestli je tvá paranoa větší než touha zahrát si GK v češtině, tak to prostě nestahuj, ale těch aktuálních 2000 lidí, co si překlad stáhlo, nějak nepsalo, že bych jim zaviroval počítač. :)
 
Tiez nemam virus.....Kaspersky nic nehlasi.............................................................
 
Máte překlad pro verzi 1.200???

Děkuju

-------------Minerik-------------
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nemáme, protože než se překlad DLC dodělal, vývojáři stihli vydat několik patchů, takže se pár verzí rovnou přeskočilo.
 
A nedá se to něak udělat ten překlad do 5 minut přenastavení verze nebo tak něco
 
Nedá, ale má to jednoduché řešení: aktualizuj si hru na nejnovější verzi.
 
A nemůžeš mi dodat soubory které to instaluje?????????????????????????????
 
Nemůžu, instaluje se mi to automaticky na Steamu. Kup si originální hru, nebudeš muset řešit tyhle problémy.
 
Zajímavé je, že s warezem zjevně problém není, ale že to fejkově nahlásí vir v jinak neškodném instalátoru češtiny, tak to problém je... No, ještě chvilku to řekněme budu "tiše" tolerovat a pak zvážím ban.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ahojky. Mám koupenou hru i DLC na gog.com a hru jsem zkoušel přeinstalovat, ověřit apod - v AJ vše chodí, ale instalátor CZ mi vyhodí chybu a instalace CZ se neprovede :(... Jde s tím něco udělat :)? Můžete mi někdo poradit, co s tím? Ve hře mi to ukazuje verzi 1.206.

Chybová hláška: Chyba při aplikaci rozdílového patche. Pravděpodobně se jedná o neznámou verzi hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Opět nemáš nejnovější patch nainstaluj nejnovější patch ez ................
 
Pre Mindrea13: len pred 2 dnami vysiel patch 1.206 na GOGu.. preto si nehol naistalovat cz... inak v Historii verzii si mozes stiahnut aj stasiu verziu :)
 
Zdravím... Stala sa mi taká vec že hrám na MacBooku a tú inštalačku mi proste neotvori lebo mi píše že hra graveyard keeper nieje nainštalovaná ale normálne ju mám nainštalovanú aj sa mi dá hrať ale bez češtiny to proste nieje ono... za skorú odpoveď budem vďačná proste po anglicky ma to až tak nebere a nechcem aby to boli zbytočne vyhodené peniaze za hru.. :(
 
Ahoj, a jakou verzi hry mas, take 1.206?
 
Áno má 1.206 sedí vedla mňa nieje doma tak preto píšeme z tohoto ACC :)
 
Přidávám se taky k žádosti o řešení, jak češtinu dostat v macOS. Díky!
 
Back
Top