• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Graveyard Keeper

Graveyard Keeper 1.26

Jetro

Překladatel
Člen
Jetro přidal nový překlad:

Graveyard Keeper - Staňte se správcem středověkého hřbitova

Popis autorů: Graveyard Keeper je nejméně přesný středověký simulátor správy hřitova všech dob. Vybudujte a spravujte svůj vlastní hřbitov a rozjeďte další podnikání, zatímco budete hledat zkratky, jak osekat všemožné náklady. Využijte všechny suroviny, které dokážete najít. Tahle hra je koneckonců o duchu kapitalismu a vybudování vzkvétajícího byznysu bez ohledu na následky. A také je tam milostný příběh.

Profil hry na Steamu

Ukázka...
Zjistěte více o tomto překladu...

Hynnate

Člen
To jsi zvládl za den 60% ? :D Jinak kde najdu tvůj účet ? :D A děkujeme, že překládáš tuto skvělou hru.

KyZk0

Člen
Wauuu som nečakal že sa do toho niekto pustí, diky Jethro :) Jo a díky i za ostatné tvoje preklady. Hlavne Civky 5 :D

Jetro

Překladatel
Člen
2Hynnate: Kéž by. :) Navazuju na překlad alfaverze, který jsem dělal před pár týdny. Jak se ukázalo, dělalo to oněch 53 %. Účet pošlu přes SZ.
2KyZk0: Prosím. :)

Bulma

Člen
Huráááá! Jste skvělí! Doufala jsem v češtinu! :D Už se těším! A páni už toho máte tak hodně :) šikovní!

yoki20

Dárce překladyher.eu
Wau. To je super. Hru som si vcera kupil. Velmi sa tesim na preklad. Si uplne super.

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Když se podíváš, tak zrovna Jetro nepatří mezi překladatele, kteří by svůj překlad nedodělali, takže se bát nemusíš :)

Jetro

Překladatel
Člen
Samotný překlad je pouze jedna část, několik dní zabere ještě testování (kromě toho jsem příští týden pryč). Vývojáři navíc vydávají KAŽDÝ den nový patch s opravami chyb a sem tam rozbijou zase něco jinýho, takže bych dvojnásob nikam nespěchal. Nářků na bugy je na Steamu nespočet topiců. Chápu, že se těšíte, ale kdo si počtá, ten se dočká... :)

Taky rád pomohu s testováním, hru hraji již od Alfy, tak mi ten průchod de docela rychle :)

Naposledy upraveno:

Jetro

Překladatel
Člen
Díky všem za zájem o testování, ale testujeme to ve 4 lidech, což je dle mě dostatečný počet.

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
Když jsem se nad tím zamyslel, tak jsem si říkal: "No jasně, Jetro tentokrát pozdržel oznámení a počkal, až oznámí vydání plné verze, aby to nebyla taková otročina, jako u Northgard, kde poctivě udržoval překlad v průběhu alfy." A co čert nechtěl. GY se sice tváří jako plná hra, ale updaty jsou pomalu častější jak během alfy :D Holt indie scéna no.

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
Jasně, to je super, ale z pohledu překladatele to musí být u "finální" verze, k vzteku :)

No dufam že už ta cestina vyjde coskoro nejako sa neviem dockat :) takže dufam ze cez kratkej dobe to vyjde :) chcelo by to info asi kedy

Viteto

Člen
Člověče, buď rád že to Jetro vůbec překládá a že na to jak to je rozsáhlá hra ten překlad trval tak krátkou dobu. Taky jsme mohli čekat třeba půl roku a víc než by se toho někdo ujal. Až Jetro uzná že je čeština v pořádku, zkorektovaná a otestovaná tak ji vydá, žádný tvůrce si podle mě nebude dělat ostudu s něčím co není plně vyladěné.

Gazda

Člen
Tak to si pekne napisal :) ani ja sa neviem dockat podstate tu chodim kazdy den aby som videl ci to uz vyslo ale verim Jetrovy ze to vyda spravny cas kedy s tym bude spokojny on aj mi vsetci a dakujem mu za to ze to preklada :)