1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Graveyard Keeper 1.24

Staňte se správcem středověkého hřbitova

1. Jetro

Jetro Člen

Jetro přidal nový překlad:

Graveyard Keeper - Staňte se správcem středověkého hřbitova

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  2. Hynnate

Hynnate Tým COTT Člen

To jsi zvládl za den 60% ? :D Jinak kde najdu tvůj účet ? :D A děkujeme, že překládáš tuto skvělou hru.

3. KyZk0

KyZk0 Člen

Wauuu som nečakal že sa do toho niekto pustí, diky Jethro :) Jo a díky i za ostatné tvoje preklady. Hlavne Civky 5 :D

4. Jetro

Jetro Člen

2Hynnate: Kéž by. :) Navazuju na překlad alfaverze, který jsem dělal před pár týdny. Jak se ukázalo, dělalo to oněch 53 %. Účet pošlu přes SZ.
    2KyZk0: Prosím. :)

5. Bulma

Bulma Člen

Huráááá! Jste skvělí! Doufala jsem v češtinu! :D Už se těším! A páni už toho máte tak hodně :) šikovní!

6. Pestr

Pestr Člen

Super Jetro, už se těším jak malý Jarda... :laugh: Držím palce ať to jde bez komplikací :thumbsup: :thumbsup:.

7. yoki20

yoki20 Dárce překladyher.eu

Wau. To je super. Hru som si vcera kupil. Velmi sa tesim na preklad. Si uplne super.

8. Nazdar. :)
    Prosím ta že to dneska dokončíš :/ :/ :/
    Už sa nemôžem dočkať ....

9. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Když se podíváš, tak zrovna Jetro nepatří mezi překladatele, kteří by svůj překlad nedodělali, takže se bát nemusíš :)

10. Jetro

Jetro Člen

Samotný překlad je pouze jedna část, několik dní zabere ještě testování (kromě toho jsem příští týden pryč). Vývojáři navíc vydávají KAŽDÝ den nový patch s opravami chyb a sem tam rozbijou zase něco jinýho, takže bych dvojnásob nikam nespěchal. Nářků na bugy je na Steamu nespočet topiců. Chápu, že se těšíte, ale kdo si počtá, ten se dočká... :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  11. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Kdyby si s testem potřeboval pomoc dej vědět.

12. Taky rád pomohu s testováním, hru hraji již od Alfy, tak mi ten průchod de docela rychle :)

Naposledy upravil: 26 Srpen 2018
  13. :/ ta nedočkavosť je tak hrozná :( :( :(
    už aby to bolo nemám čo robiť

14. Jetro

Jetro Člen

Díky všem za zájem o testování, ale testujeme to ve 4 lidech, což je dle mě dostatečný počet.

15. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Když jsem se nad tím zamyslel, tak jsem si říkal: "No jasně, Jetro tentokrát pozdržel oznámení a počkal, až oznámí vydání plné verze, aby to nebyla taková otročina, jako u Northgard, kde poctivě udržoval překlad v průběhu alfy." A co čert nechtěl. GY se sice tváří jako plná hra, ale updaty jsou pomalu častější jak během alfy :D Holt indie scéna no.

Sdílejte tuto stránku