• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Graveyard keeper

Push88

Uživatel
Příspěvky
11
Skóre reakcí
2
Bodů
0
Co říkáte na tuto hru,fakt mě chytla,jen sice s anglinou trochu zápasím,a asi přicházím o dost,ale ta hra mě prostě baví
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Ahoj, tak to jsi na tom podobně, hrál jsem to v Alfě a strašně se mi to líbilo, nejde o pitvání lidí, ale celkový dojem - zajímavý příběh, černý humor a spoustu craftování :woot:. Celkově dobře odladěný systém objevování. Aspoň v Alfě to tak bylo, jsem zvědaví jestli to nějak v plné hře nepřekopali.
Na češtině pracuje Jetro (https://prekladyher.eu/preklady/graveyard-keeper.516/) a je s tím už docela daleko :woot:(y), takže hraní zatím odkládám až bude čeština hotová.
 
Právě,známí mě říkali že přicházím o spoustu černého humoru,a skvělé hlášky,no raději asi taky ještě počkám,už se fakt těším
 
Podle mě výborná hra se zajímavým námětem, grafické zpracování tomu sedne perfektně, nakonec i to rozhodlo o koupi:) no a ten humor... miluju, přesně tak to má bejt. Určitě doporučuju všem, ale hlavně tedy těm co nikam neženou, nevadí nekonečný sbírání
 
Back
Top