1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Gothic 1 remake

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil kokopiko, 28 Prosinec 2019.

1. kokopiko

kokopiko Člen

2. Milhousek

Milhousek Moderátor Tým překladyher.eu

Z mého pohledu to vypadá zajímavě. Gothic 1 je moje srdcovka, takže to že se dočká remaku je určitě +, ale nemyslím že by to bylo nutné. Co jsem tam v rychlosti viděl, tak mi to dost připomíná Elex (prostředí, grafika, hud, fonty,...), akorát s pár novýma prvkama. Teba ten styl boje z For Honor, určitě zajímavý prvek, ale myslím, že mohli vymyslet něco nového/jiného.
    Každopádně se nechám překvapit co se z toho vyklube.

3. Farflame

Farflame Člen

Hardcore fanoušci to docela strhali. Nelíbí se jim ty přehnané úvodní cutscény, namluvení Diega (ale to se ještě změní), volby v rozhovorech asi jen 4, bojový systém jiný... ale nezatracoval bych to. Je jasné, že třeba boj bude jiný a dojem z grafiky taky. Nemůže to být to samé jako 20 let stará hra. Uvidíme, co si z té kritiky vývojáři vezmou.

4. kevin36

kevin36 Člen

Já k tomu objektivně nemůžu říct nic zkoušel jsem to na ryzenu 5 a gtx 1660 ti a na jakékoliv nastavení jsem z toho vymáčkl maximálně 22 fps a to se prostě nedá hrát. . Chápu že je to jen teaser ale tahle šíleně neoptimalizované nejsou ani dema.

5. Milhousek

Milhousek Moderátor Tým překladyher.eu

Je pravda, že na tom nedělá Piranha Bytes, což mě celkem mrzí, ale i přes to se nechám překvapit.

6. kokopiko

kokopiko Člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  7. delegat330

delegat330 Člen

Z toho teasu čo sa dá zahrať mám zmiešané pocity celkovo. Na jednej strane je to super má to stále niečo z pôvodného Gothicu ale na druhej strane je to pre mňa dosť neprirodzené a Bezmenný príliš ukecany, nemôžem si pomôcť ale ak bude remake tak určite si ho zahrám. Prijal by som skôr nový diel ale asi sa ťažko robilo po Arcanii niečo.

Sdílejte tuto stránku