• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Gothic 1 remake

Milhousek

Čestný člen
Člen
Z mého pohledu to vypadá zajímavě. Gothic 1 je moje srdcovka, takže to že se dočká remaku je určitě +, ale nemyslím že by to bylo nutné. Co jsem tam v rychlosti viděl, tak mi to dost připomíná Elex (prostředí, grafika, hud, fonty,...), akorát s pár novýma prvkama. Teba ten styl boje z For Honor, určitě zajímavý prvek, ale myslím, že mohli vymyslet něco nového/jiného.
Každopádně se nechám překvapit co se z toho vyklube.

Farflame

Překladatel
Člen
Hardcore fanoušci to docela strhali. Nelíbí se jim ty přehnané úvodní cutscény, namluvení Diega (ale to se ještě změní), volby v rozhovorech asi jen 4, bojový systém jiný... ale nezatracoval bych to. Je jasné, že třeba boj bude jiný a dojem z grafiky taky. Nemůže to být to samé jako 20 let stará hra. Uvidíme, co si z té kritiky vývojáři vezmou.

kevin36

Člen
Já k tomu objektivně nemůžu říct nic zkoušel jsem to na ryzenu 5 a gtx 1660 ti a na jakékoliv nastavení jsem z toho vymáčkl maximálně 22 fps a to se prostě nedá hrát. . Chápu že je to jen teaser ale tahle šíleně neoptimalizované nejsou ani dema.

Z toho teasu čo sa dá zahrať mám zmiešané pocity celkovo. Na jednej strane je to super má to stále niečo z pôvodného Gothicu ale na druhej strane je to pre mňa dosť neprirodzené a Bezmenný príliš ukecany, nemôžem si pomôcť ale ak bude remake tak určite si ho zahrám. Prijal by som skôr nový diel ale asi sa ťažko robilo po Arcanii niečo.