1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Gnomes Garden 1.0

Vydejte se s trpaslíky na cestu do této fantasy strategické hry.

1. Kolka97

Kolka97 Člen

Kolka97 přidal nový překlad:

Gnomes Garden - Vydejte se s trpaslíky na cestu do této fantasy strategické hry.

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Nic ve zlem, ale prekladat neco co jiz 2x vyslo cesky oficialne, je naprosto zbytecne. Kdyz uz chces prekladat hry typu rizeni casu tak koukni na alawarhry.cz
    Posledni dobou tam sou hry uz jen anglicky, tak kdyz tak poprosim napr. Hermes: Rescue mission, Viking sisters, New Yankee 4-7,
    Incredible Dracula 3-5, Rescue team 7-8, Viking brothers 2-5, Moai 5-6, Rose Riddle 2,...

3. Vonter

Vonter Tým COTT Člen

666joxer> Na druhou stranu si můžeš hru koupit například na steamu, kde čeština chybí, takže tento překlad rozhodně smysl má. Navíc češtiny od Kolky97 jsou opravdu kvalitní a troufnu si tipnout, že tato bude lepší, než "oficiální" cz u alawaru.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. eliska

eliska Člen

Dobrý den, mám od Špidly první 4.díly s českými titulky. Ostatní díly anglicky. Osobně souhlasím s 666joxerem. Ale je to věc každého překladatele co přeloží a já Kolkovi děkuji, že se zajímá a snaží v tomto žánru překládat hry. Hezký den

Sdílejte tuto stránku