• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Ghostbusters: The Video Game Remastered

cestina by veru bodla. Bol by som rad keby vznikla. na povodnu verziu je takze mozno by ju stacilo eln upravit na remaster
 
Tak zda sa ze sa toho zial nikto nechytil. Skoda klasiku by som si veru rad zahral. Krotitelov mam velmi rad.
 
Ja bych mohla v sekci PŘEKLAD podat žadost a zeptat se, ale vyžaduje se hlasovaní a co nejvice hlasu, aby se hnuli ledy a někdo se toho chytnul. Pokud je maly zajem určitě se tady nikdo nechytne ....
 
Ptal jsem se autorů původní češtiny a prý možná ji upraví na remastered verzi během příštího roku.
 
Tak to je dobře, děkuji za informaci. Budeme čekat .....
 
Ptal jsem se autorů původní češtiny a prý možná ji upraví na remastered verzi během příštího roku.
snad se do toho pustí ... textově co jsem porovnával starou rkabicovku s remastered .... moc rozdílů nebude ..... nejhorší asi bude dostat se do archívů hry
 
snad se do toho pustí ... textově co jsem porovnával starou rkabicovku s remastered .... moc rozdílů nebude ..... nejhorší asi bude dostat se do archívů hry
Dostat se do souborů Hry není problém, je na to udělána utilita na export a import.
 

Přílohy

  • Ghostbusters_Remastered_POD_Tool_By_Delutto.7z
    746,1 KB · Zobrazení: 69
Tohle je bohuzel vypada ze u ledu, leda ze by se prekladu ci predelavky prekladu puvodni hry (se souhlasem autoru) chopil nekdo jiny, pac sarakat tym s preklady co vim skoncil.
 
Naposledy upraveno:
Sice trochu pozdě, ale přeci

Se svolením, jsem upravil původní češtinu na verzi:

Ghostbusters: The Video Game - Remastered

Čeština byla testována na verzi GOG, EPIC
Steam nemám otestován, snad bude stejná, popřípadě dejte pak někdo info - kdyžtak upravím

Do textů jsem nezasahoval, stále je to verze BETA 0.9

Tady odkaz:

Webshare.cz

Snad nebude vadit odkaz jinam.
Nevim jak to dát tady na stránky do sekce překlady, aby to bylo pro všechny
 
Sice trochu pozdě, ale přeci

Se svolením, jsem upravil původní češtinu na verzi:

Ghostbusters: The Video Game - Remastered

Čeština byla testována na verzi GOG, EPIC
Steam nemám otestován, snad bude stejná, popřípadě dejte pak někdo info - kdyžtak upravím

Do textů jsem nezasahoval, stále je to verze BETA 0.9

Tady odkaz:

Webshare.cz

Snad nebude vadit odkaz jinam.
Nevim jak to dát tady na stránky do sekce překlady, aby to bylo pro všechny
Parada, neveril jse, ze se jeste nekdy dockam. Jak bude vic herniho volna, potestuju. Diky.
 
Back
Top