• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Ghost of a Tale

Ghost of a Tale 1-5

Apoliener

Překladatel
Příspěvky
415
Skóre reakcí
154
Bodů
0
Apoliener přidal nový překlad:

Ghost of a Tale - Ghost of a Tale je akční RPG.

Ghost-of-a-Tale-Free-Download.jpg
V Ghost of a Tale hrajeme za myšáka Tilo, který byl uvězněn na nepřátelském hradě a my se snažíme zjistit proč a pomáháme mu dostat se ven. Jedná se o akční RPG, které bezmála celé tvořil jeden člověk a o to obdivuhodnější práci předvedl a hlavně to dokázal dotáhnout do konce.

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Už to hrám a je to neuveriteľne milá hra. Preklad budem sledovať.
Pridám link na gameplay:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Super, budeme se těšit :) Díky že jsi se do překladu pustil, pro děti je to parádní hra (aspoň pro ty moje) :D
 
Super!! Díky moc ze si se pustil do překladu hodně jsem doufal že tuto hru někdo přeloží...asi brzo na nějaký odhad kdy by asi tak čeština mohla vyjít že?
DÍKY MOC!!
 
Nerad dávám termíny, textů není nějaké přehnané množství, ale přesto hra není úplně malá, výhledově do měsíce bych rád začal poslední fázi, kterou budou dialogy, které jsou tou nejobsáhlejší kategorií.
 
výhledově do měsíce bych rád začal poslední fázi, kterou budou dialogy, které jsou tou nejobsáhlejší kategorií.

No, možná bych u překladů radši neříkal, že je něco "poslední fáze". :D Ale dělám si srandu. Hodně štěstí s překladem.
 
Supr!!! Velká radost, že se začala překládat i tato hra. Díky!!!
 
Hru mám koupenou, těším se až bude hotový překlad.:cat: A moc děkuji, že se našel někdo, kdo je ochotný na tom pracovat.. :)
 
Ahoj,

Chcel by som sa opýtať či sa na preklade stále pracuje.
Ďakujem za odpoveď a držím palce aby vám to išlo ako po masle.
 
Riešili sa nejaké technické komplikácie, ale preklad je aktívny a na dobrej ceste :)
 
Překlad pořád pokračuje, jen malinko o prázdninách a dovolených zvolní....
 
Aktuální situace je taková, že chybí "pouze" 9 dialogů, ale jedná se o ty obzvlášť dlouhé, takže to nějaký čas zabere.

Pozitivní je, že proběhla korektura od Midase na všem dosud přeloženém, což celý překlad hodně urychlí.
 
Super!!!!Těším se na překlad ,všem překladatelům patří velké uznání (y)
 
Uplynulo pár týdnů a opět jsme se posunuly kupředu, aktuálně chybí "pouze" 6 dialogů, ale stále platí, že se jedná o ty nejdelší.

Pozitivní je, že i přes časté aktualizace hry se nám stále daří, aby fungoval font s diakritikou :)

PS: Pokud by měl někdo zájem o testování, nechť se mi ozve. Výhledově bych rád např. do měsíce, možná dřív začal testovat.
 
  • To se mi líbí
Reactions: sxg
Ďakujem, že pokračujete, už som si myslel, že po tých giga patchoch ste to uťali.
držím palec
 
Těším se na dokončení překladu, jen chci upozornit na špatnou gramatiku u překladu na obrázcích, bytost je rodu ženského - Bytosti tohoto světa bojovaly, ale jedna po druhé padly jenom aby povstaly atd.
 
toto vyzerá zaujímavo aj pre moju dcéru, ktorá ma stále bombarduje otázkou: Kedy to už bude? takže, držím palce, ať se dílko podaří aj keby to trvalo dlhšie. drahej dcére nezaškodí, keď si trochu potrénuje trpezlivosť;)
 
Ja som si naozaj myslel, že keď to na gogu stiahne 450 MB, tak ste sa s vývojárom dohodli a sťahujem češtinu ...
Tož počkám.
 
Ahoj, taková dohoda, pokud vím se bohužel nepovedla, ale čeština už opravdu finišuje... A bohužel právě i takovými updaty se to bohužel pozdržuje a technicky se to musí upravovat.... Ale opravdu je už za dveřmi :)
 
Aktuální situace je taková, že v sobotu se vracím z dovolené a během neděle bych češtinu rád vydal, pokud nenastanou žádné problémy, ale právě morfeus.. hru už jako první dohrál a na větší problémy nenarazil :)
 
ahoj,kde sa to da stiahnut ? vidim,ze je to uz hotove
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Apoliener doplnil k překladu Ghost of a Tale nové informace:

Překlad ke stažení - 1.0

Ahoj, překlad je hotov, otestován a připraven k vypuštění do světa. Než budu mít zpřístupněno nahrání na server překladů her. Dávám zde odkaz ke stažení na externí stránce svého google disku.

https://drive.google.com/open?id=12QadAAlw4ckA4PkLRXZd4WJuiHG52evv

Děkuji všem překladatelům za pomoc a doufám, že si hru užijete.

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
  • To se mi líbí
Reactions: Per
hra s cestinou pada pri starte,mam gog verziu
neviem co viac k tomu napisat,fakt neviem co k tomu este dodat..
 
Uz ano a uz to aj ide.Dakujem za preklad.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Back
Top