• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Ghost of a Tale

Ghost of a Tale 1-5

Bohužel vlastním GOG verzi a ta má často zpoždění na aktualizace, takže až se dostane i tam, mohu češtinu aktualizovat.
 
No parada diky moc za rychlou aktualizaci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Zdravím, mám dotaz nesměřující na češtinu, ale snad mi někdo poradí. Kde najdu v katakombách ty tři pohřešované stráže? Dva najdu, ale toho třetího ne. Ty dva jsou kousek od sebe a jsou u nich pavouci. Díky za radu.
 
Vyšel path 8.11 Hotfix . začátkem Unora . Nová verze je 8.11 . Tak až to bude možné aktualizovat prosím . Děkuji .
 
Stárá verze češtiny sice funguje ALE 1 . Nefunguje hudba a zvuky ve hře . 2 Pokud používáte klacky . Tak se Tilo zasekne v určité poze . Jde s ním pohybovat ale má pozu . Pomáhá restart hry . Největší problém je v příběhu . Kdy máte brizancí odpálit u zbrojnice suť . Vezmete brizanci ale jakmile ji položíte nebo chcete pověsit na hák kladky Tilo se opět zasekne do pozy . Jen s ním již nehnete . Hra však funguje nadále stážný se pohybuje . Vždy se zablokuje jen Tilo . Zde pomohl jen reinstal hry . Ukol jsem prošel v AJ .
 
Potvrzuji, hrozná škoda, že to s hotfixem nejede. Jinak je hra bezvadná.
 
Apoliener jistě aktualizuje překlad, jakmile bude mít čas, nebo až bude mít k dispozici soubory z GOGu.
 
Mám to na Steamu, takže nemohu sloužit, ale i tak je to dobrá zpráva.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To my děkujeme a sláva budiž tobě teď i na věky.vatavatavatavatavatavatavatavatavatavata
 
Super moc děkuji že mohu pokračovat v této senzační hře . Chvála tobě . Snad už nebudou nic měnit .
 
To : Bauglit . Možná jsi již vyřešil . Posledního strážného najdeš až postoupíš v příběhu dále . Budeš mluvit se strakou . Ona tě pošle pro tapiserii o patro níže . Je to kruhová místnost s pavouky . Tam je . Včera jsem to dojel a bomba . Jen to finále nemuselo být tak krkolomné šel jsem to snad 10x .
 
[QUOTE="va...[/QUOTE]

díky za radu, už jsem na to taky přišel. Tohle mě tam trochu naštvalo. Jsem hráč, co se vše snaží plnit na 100 % a takhle roztahaný úkol není zrovna košér. člověk fakt neví, zda něco nepřehlédl nebo zda bude pokračování až za nějakou dobu. A co se týče závěru, tak souhlasím, dost těžké. MOhli třeba před vstup dát sud, aby člověk pokaždé tak neběhal.
 
Super, mozna by se chtelo zeptat vydavatelu, jestli by ho pridali na Xbox a PS4 do subtitles
 
Na Gogu je již verze 8.33. Čeština na 8.11 nefunguje. Budete upravovat? Jinak díky za skvělý překlad.
 
Díky za připomenutí, skoro bych na to opět zapomněl. Midis už upravil soubory, takže teď o víkendu nahraji novou verzi.
 
Dík za češtinu. na verzi 8.33. Objevil jsem ale 1 chybu. Když otevřu nějaký dokument ve složce knihy, tak není čitelný. Písmo je roztrhané. Dělá to ještě někomu?
 
Podle všeho se zdá, že Apoliener zapomněl k těm novým datovým souborům, které jsem mu posílal, přidat textury počeštěných fontů (ty se v tomto případě neměnily, proto jsem mu je znovu neposílal) - takže se to pak ve hře nezobrazuje korektně. Jistě to brzy opraví novou verzí. Za komplikace se omlouvám(e).
 
Tak to byly ty textury. Teď je vše v pořádku. Bez nich i po přečtení šifrované zprávy sebrané stráži na hradbách nešlo pokračovat dál, žabák nedal klíč ke stokám. Dík za opravu.
 
Podstatě se jednalo pouze o jeden opravdu maličký soubor, ve kterém je obsah celého fontu :)
 
Ahooj všem! Zkouším stáhnout češtinu 71MB pro 8.33. Vždy se mi stáhne soubor spokažde jinou velikosti a nejde rozzipovat. Zřejmě neúplné stažení, přičemž ale není žádná chyba během stahování.
 
Merline, děkuji za odpověď a pomoc, nyní již vše funguje bezvadně.
Palec nahoru a velký respekt za práci s překladem celému týmu!
 
Back
Top