1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Ghost of a Tale

Ghost of a Tale je akční stealth RPG.

1. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Apoliener přidal nový překlad:

Ghost of a Tale - Ghost of a Tale je akční RPG.

Zjistěte více o tomto překladu...

2. sxg

sxg Člen

Už to hrám a je to neuveriteľne milá hra. Preklad budem sledovať.
    Pridám link na gameplay:

3. RED

RED Člen

Super, budeme se těšit :) Díky že jsi se do překladu pustil, pro děti je to parádní hra (aspoň pro ty moje) :D

4. Super!! Díky moc ze si se pustil do překladu hodně jsem doufal že tuto hru někdo přeloží...asi brzo na nějaký odhad kdy by asi tak čeština mohla vyjít že?
    DÍKY MOC!!

5. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Nerad dávám termíny, textů není nějaké přehnané množství, ale přesto hra není úplně malá, výhledově do měsíce bych rád začal poslední fázi, kterou budou dialogy, které jsou tou nejobsáhlejší kategorií.

6. Farflame

Farflame Člen

No, možná bych u překladů radši neříkal, že je něco "poslední fáze". :D Ale dělám si srandu. Hodně štěstí s překladem.

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  7. Duptcheck

Duptcheck Prémiový člen Člen

Supr!!! Velká radost, že se začala překládat i tato hra. Díky!!!

8. Hru mám koupenou, těším se až bude hotový překlad.:cat: A moc děkuji, že se našel někdo, kdo je ochotný na tom pracovat.. :)

9. GARUSS

GARUSS Člen

Ahoj,

Chcel by som sa opýtať či sa na preklade stále pracuje.
    Ďakujem za odpoveď a držím palce aby vám to išlo ako po masle.

10. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Riešili sa nejaké technické komplikácie, ale preklad je aktívny a na dobrej ceste :)

11. morfeus..

morfeus.. Tým COTT Člen

Překlad pořád pokračuje, jen malinko o prázdninách a dovolených zvolní....

12. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Aktuální situace je taková, že chybí "pouze" 9 dialogů, ale jedná se o ty obzvlášť dlouhé, takže to nějaký čas zabere.

Pozitivní je, že proběhla korektura od Midase na všem dosud přeloženém, což celý překlad hodně urychlí.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  13. Super!!!!Těším se na překlad ,všem překladatelům patří velké uznání :thumbsup:

Sdílejte tuto stránku