1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Get Even - texty

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil marti981, 29 Červen 2017.

1. marti981

marti981 Člen

Pred pár dňami vyšla táto zaujímavá hra a rád by som sa aspoň takto nezáväzne pozrel na to koľko normostrán textu táto hra obsahuje a či by ju bolo možné preložiť aj ako samostatne pracujúci jednotlivec, keďže Slovákov schopných a najmä ochotných niečo preložiť je málo a zrejme by nikto nemal záujem o zmiešaninu češtiny a slovenčiny dokopy. Ak sa vie niekto dostať k textom a poprípadne vie zabezpečiť export/import budem len rád. Ďakujem

2. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

A máš tú hru?

3. Ahoj, ja by som bol rád za každy preklad a či už by to bola čeština alebo slovenčina alebo kombinacia oboch vobec by mi to nevadilo :) hlavne že by som tomu rozumel viac než angličtine

4. Vlastik79

Vlastik79 Člen

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Tak jsem se na to díval, hra jede zřejmě pod UE3 enginem a asi by překlad šel, zkusil jsem jen zda by to vzalo diakritiku a zdá se že ano. Neví tedy někdo, zda se na překladu dělá, nebo je-li již dokončen? Slovenština by také nevadila :)

PS: Texty jsou normálně dostupné v adresáři Steam\steamapps\common\GetEven\StormGame\Localization\INT\ a jsou ve formě běžného TXT souboru, ovšem s příponou "INT" ;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  5. Vlastik79

Vlastik79 Člen

Plus Google už nejede, nějaké info o češtině pro tuto hru? Nebo už je to pasé? Díky :)

6. snco1301

snco1301 Dárce překladyher.eu Člen

Sarakat ma nové stranky.

7. Vlastik79

Vlastik79 Člen

Díky, info o překladu této hry jsem ale i tak nenašel, snad se časem něco objeví...

8. Vlastik79

Vlastik79 Člen

Tak už jsem informován, díky za odkazy atd.. Snad to časem bude dokončené :)

Sdílejte tuto stránku