1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Galactic Civilizations® III

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Vilge, 17 Květen 2015.

1. Vilge

Vilge Čestný člen Čestný člen

10
    18
    Hodnocení:
    +8 / 0 / -0

Sice se jedná o hru která má hodně úzký kruh hráčů, ale myslím že pokud by byla v CZ najde si víc lidí.

Vyšla po earlly accessu 14.5.2015 na Steamu. hrával jsem druhý díl a je to opravdu komplexní vesmírná strategie.​

• To se mi líbí To se mi líbí x 5
  2. DeX0n

DeX0n Nováček

1
    1
    Hodnocení:
    +0 / 0 / -0
    Já bych se též připojil k prosbě o češtinu, sice s tím asi nic moc nezmůžu, ale kdyby se do toho někdo pustil, spoustu lidem by to udělalo radost. GC2 byla vážně pecka a podle recenzí, ani třetí díl není vůbec k zahození...

3. LordBexr

LordBexr Nováček

1
    6
    Hodnocení:
    +0 / 0 / -0
    Zdravím, též se připojuji s prosbou o překlad této kultovní videoherní pecky. Řada textů by mohla být shodná s GC2 a třeba by se daly nějak využít pro překlad trojky. Myslím, že takto kvalitní hra si překlad zaslouží a případní překladatelé by tím udělali fanouškům hry jistě velkou radost. Tak hodně štěstí, ať se někdo schopný to přeložit najde (y) :)

4. D3c0

D3c0 Člen

7
    8
    Hodnocení:
    +2 / 0 / -0
    prosím nepustí sa niekto do prekladu tejto hry bolo by to fakt super :nailbiting:

5. Elnaiero

Elnaiero Nováček

2
    8
    Hodnocení:
    +1 / 0 / -0
    Dneska jsem si koupil Galactic civilization 3 a češtinu k této hře nemohu nikde najít. Díky této situaci jsem se rozhodl, že češtinu vytvořím (pokud se dostanu k originálnímu textu).

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. Barbar

Barbar Čestný člen Čestný člen Tým COTT

Hodnocení:
    +85 / 15 / -1
    mno to jsme tedy zvědav....omlouvám se za mojí nedůvěru.

7. Hudson

Hudson Expert

68
    33
    Hodnocení:
    +73 / 9 / -0
    Makáte na tom někdo?

8. Sierpe

Sierpe Expert

Hodnocení:
    +40 / 3 / -0
    Ta hra vypadá dobře...

9. Elnaiero

Elnaiero Nováček

2
    8
    Hodnocení:
    +1 / 0 / -0
    Na překladu se stále pracuje a je přeloženo cca 15% ze hry. První verze překladu vyjde jakmile bude přeloženo cca 50% překladu, aby hra byla hratelná.

10. Sierpe

Sierpe Expert

Hodnocení:
    +40 / 3 / -0
    Jaký má smysl dávat ven 50% překladu?

• Souhlasím Souhlasím x 2
  11. padouch

padouch Nováček

1
    1
    Hodnocení:
    +0 / 0 / -0
    Jen ho nechte pracovat. A díky. Hru sice nevlastním, ale s češtinou bych o koupi uvažoval.

12. Decker

Decker Pisálek

41
    8
    Hodnocení:
    +18 / 0 / -1
    Co na tom bude hratelného v 50% ?

• Souhlasím Souhlasím x 1
  13. marty63

marty63 Člen

12
    1
    Hodnocení:
    +2 / 0 / -0
    Ahoj, taky se přidávám k prosbě o překlad. Jinak bych navrhoval zveřejnit překlad až bude komplet.

14. LukeCJ

LukeCJ Nováček

1
    6
    Hodnocení:
    +0 / 0 / -0
    Jak to vypadá? Taky bych byl vděčnej za překlad... a stačí klidně těch 50%, čím dřív tím líp :) Je přece na každým kdo si pak stáhne jen poloviční překlad, ostatní si klidně můžou počkat na kompletní.

15. D3c0

D3c0 Člen

7
    8
    Hodnocení:
    +2 / 0 / -0
    Žiadne novinky žiadna založená info stránka na prekladoch isto to už padlo :/ túto hru asi nikdo nikdy nepreloží :(

Sdílejte tuto stránku