1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Galactic Civilizations® III

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Vilge, 17 Květen 2015.

1. Vilge

Vilge Čestný člen Čestný člen

Sice se jedná o hru která má hodně úzký kruh hráčů, ale myslím že pokud by byla v CZ najde si víc lidí.

Vyšla po earlly accessu 14.5.2015 na Steamu. hrával jsem druhý díl a je to opravdu komplexní vesmírná strategie.​

• To se mi líbí To se mi líbí x 5
  2. DeX0n

DeX0n Nováček

Já bych se též připojil k prosbě o češtinu, sice s tím asi nic moc nezmůžu, ale kdyby se do toho někdo pustil, spoustu lidem by to udělalo radost. GC2 byla vážně pecka a podle recenzí, ani třetí díl není vůbec k zahození...

3. LordBexr

LordBexr Nováček

Zdravím, též se připojuji s prosbou o překlad této kultovní videoherní pecky. Řada textů by mohla být shodná s GC2 a třeba by se daly nějak využít pro překlad trojky. Myslím, že takto kvalitní hra si překlad zaslouží a případní překladatelé by tím udělali fanouškům hry jistě velkou radost. Tak hodně štěstí, ať se někdo schopný to přeložit najde (y) :)

4. D3c0

D3c0 Člen

prosím nepustí sa niekto do prekladu tejto hry bolo by to fakt super :nailbiting:

5. Elnaiero

Elnaiero Nováček

Dneska jsem si koupil Galactic civilization 3 a češtinu k této hře nemohu nikde najít. Díky této situaci jsem se rozhodl, že češtinu vytvořím (pokud se dostanu k originálnímu textu).

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. Barbar

Barbar Čestný člen Čestný člen Tým COTT

mno to jsme tedy zvědav....omlouvám se za mojí nedůvěru.

7. Hudson

Hudson Expert

Makáte na tom někdo?

8. Sierpe

Sierpe Expert

Ta hra vypadá dobře...

9. Elnaiero

Elnaiero Nováček

Na překladu se stále pracuje a je přeloženo cca 15% ze hry. První verze překladu vyjde jakmile bude přeloženo cca 50% překladu, aby hra byla hratelná.

10. Sierpe

Sierpe Expert

Jaký má smysl dávat ven 50% překladu?

• Souhlasím Souhlasím x 2
  11. padouch

padouch Nováček

Jen ho nechte pracovat. A díky. Hru sice nevlastním, ale s češtinou bych o koupi uvažoval.

12. Decker

Decker Pisálek

Co na tom bude hratelného v 50% ?

• Souhlasím Souhlasím x 1
  13. marty63

marty63 Člen

Ahoj, taky se přidávám k prosbě o překlad. Jinak bych navrhoval zveřejnit překlad až bude komplet.

14. LukeCJ

LukeCJ Nováček

Jak to vypadá? Taky bych byl vděčnej za překlad... a stačí klidně těch 50%, čím dřív tím líp :) Je přece na každým kdo si pak stáhne jen poloviční překlad, ostatní si klidně můžou počkat na kompletní.

15. D3c0

D3c0 Člen

Žiadne novinky žiadna založená info stránka na prekladoch isto to už padlo :/ túto hru asi nikdo nikdy nepreloží :(

Sdílejte tuto stránku