• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Galactic Civilization 3

Galactic Civilization 3 Epic 4.1

Stačí si stáhnout novou češtinu a tu znova nainstalovat. Pokud se objeví nějaký problém, napiš, ale postup už jsem do diskuze několikrát psal.
 
Zdravím,hru jsem si stáhl a chci se zeptat, protože jsem měl verzi 3.6 ale teď tahám verzi 3.7 jak na češtinu, co čtu tak stačí pouze nainstalovat a mělo by to jít a co když ne co s tím?

Malé doplnenie, že by som pred inštaláciou češtiny doporučil overenie integrity súborov hry, ak ju máš v Steame.
 
Ahoj , potřeboval bych poradit koupil jsem si nedávno hru Galactic Civilization a nejde mi tam žádným způsobem nainstalovat čeština hru mam bez DLC zakládní verrze , Hrál jsem hru Stellaris a tam mi čeština šla dát uplně v pohodě a šlapala , ale u této hry mi není prostě pomoci a nedokážu ani přijít v čem je chyba... Mody zaškrtnuté mám ... A když zapnu instalator tak to instaluju ( C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Galactic Civilizations III\data\English\Text ) Nejspíš jsem asi nepochopil postup instalace a v tom je ten háček ... Co se týče českého překladu do her tak hraji pouze z překladem pokud je k dostaní a zatím jsem nikdy neměl podobný problém tak bych chtěl prosím poradit kde dělám chybu díky .
 
Tady je chyba.
Cesta je jen ( C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Galactic Civilizations III )
 
Tak to mi bohužel taky nefunguje ... Není to tím že mám Steam verzi a není to stahnuté třebas přes PirateBay či Igg-Games atd ? Nebo to nehraje roly žádnou? Při startu hry jsem neměl v češtinu ani v hlavni nabídce a ani při samotném startu hry ...
 
cz je dělaná na originální hru, tudíž i poslední verzi hry. Instalace je ok, instalátor nic nehlásí a hra je pořád v angičtině ?

Napíšu ti do pm at tady nezasíráme vlákno.
 
Ahoj mám problém s tou češtinou. Používám verzi z GOG (3.7). Nainstaloval jsem si základní hru do E:\PlayGames\GalcivIII. Spustil jsem ji a povolil "mody". Hru jsem zase zavřel. Spustil jsem instalátor češtiny a zvolil si, že mám jen základní hru a nainstaloval češtinu do adresáře GalcivIII. Po několikeré, spuštění je furt všechno v angličtině. V čem by mohl být problém? Jiná struktura souborů pro Steam?
 
Přiznám se, že nevím, jak je to s adresáři u verze GOG, takže v tom může být problém. Přikládám všechny soubory v zipu, takže si je případně můžeš nakopírovat ručně. Umístění adresářů si ale budeš muset najít. Na steamu je to takhle:
steamapps\common\Galactic Civilizations III\data\English\Text
steamapps\common\Galactic Civilizations III\DLC\EXP2_Crusade\English\Text
steamapps\common\Galactic Civilizations III\DLC\EXP3_Intrigue\English\Text
steamapps\common\Galactic Civilizations III\Fonts
 

Přílohy

  • GC3.zip
    2,3 MB · Zobrazení: 12
Děkuju moc. Přiznám se, že jsem našel obchod, kde ten základ + Crusade + Megaevents prodávali za kilo (Steam klíč), tak jsem to vzal. Podle všeho, oni ten Crusade už integrovali do základu - nikde už nejde koupit samotný GCIII - jedině s Crusade. To by odpovídalo i tomu, že po nainstalování pouze základní GCIII pro Steam a následném povolení modů a nainstalování CZ jen pro základní hru, to nefunguje ani na steamové verzi (vše je jenom english). Po doinstalování Crusade a reinstalování CZ s příslušnou volbou je to OK. Takže podle mne bez Crusade si CZ neužijete. Teď zkusím tu CZ z toho ZIP souboru na základní hru a dám vědět.
DOPLNĚNÍ: Po ruční instalaci z toho ZIP souboru kdy je nainstalovaná jenom STEAM základní verze je čeština funkční v menu a pokud založíte novou hru. Tutoriál je furt v angličtině. Podle mne jsou ty texty k tomu základnímu tutoriálu tady: GCIII\Campaigns\Tutorial\Tutorial Refuge a pak ještě v Galactic Civilizations III\data\English\Text, kde není přeložený Tutorial_Refuge_FlavorText.xml.
 
Naposledy upraveno:
Tak to jsem netušil. Mám hru koupenou už od začátku a nenapadlo mě, že to překopou ještě takhle.
Dej vědět, jak to dopadne.
 
Doplnil jsem to do původního postu. Kruci, co asi mám tak psát, aby to mělo potřebný počet znaků?
 
Podle mne jsou ty texty k tomu základnímu tutoriálu tady: GCIII\Campaigns\Tutorial\Tutorial
To si nemyslím. Tam jsou definice pro tutoriál jako takový, ale ne pro texty.
Já to bohužel nedokážu napasovat na jinou verzi, než mám nainstalovanou.
 
Ten text k tomu zákl. tut. je podle mne tohle: Galactic Civilizations III\data\English\Text\Tutorial_Refuge_FlavorText.xml.
 
Ano, to je. Ale ten není přeložený, protože jak říkáš, teď už to je jenom jako Crusader.
Ono je to těžký, když se všechny verze různě prolínají a já udržuji jenom tu aktuální se všemi DLC.
Nedokážu pak rozlišit, co patří ke které verzi.
 
Jasně, hlavně, že funguje hra. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 
Postup, pokud chcete hrát původní GalCiv III bez Crusade v češtině. Tutorial BUDE v angličtině, protože není přeložený. Je to postup pro Steam.
1) Instalovat Steam verzi GalCiv3 bez Crusader (nezaškrtávat v DLC), spustit, povolit mody, zavřít.
2) Stahnout soubor s počeštěnými soubory v ZIP archivu, který sem Rimmer nahodil.
3) Z zipu rozbalit fonty sem: steamapps\common\Galactic Civilizations III\Fonts
4) Ze zipu rozbalit soubor GC3zaklad sem: c:\users\daný user\documents\my games\galciv3\mods\examplemod\text
Hra kromě tutoriálu bude v češtině.
 
Vyšla verzia 3.8, poprosil by som Ťa Rimmer, ak sú ešte u Teba na to nejaké možnosti, kuknúť na prípadnú úpravu češtiny.
Vrelé díky!
V.
 
Zdá se že na verzi 3.8 Rimmrova čeština nefunguje, ptám se jak je to možné, vždyť ESO Rimmer zvládne vše ?!!!
 
Rimmer doplnil k překladu Galactic Civilization 3 nové informace:

Steam 3.8

Úprava na verzi 3.8
Bylo přidáno pár světů a lodí. Také byl upraven tutoriál pro DLC Crusader za rasu Pozemský Odpor.
Instalátor od snco1301 už sám pozná, jaké DLC máte nainstalované a nemusíte nic vybírat.
Pokud bude po instalaci češtiny hra stále v angličtině, zkuste smazat adresář Documents\My Games\GC3Crusade

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Ještě jsem zapomněl napsat, že v případě smazání adresáře v dokumentech, si musíte zazálohovat uložené hry.
Jinak se smažou :)
 
Naposledy upraveno:
Rimmer, Rimmer a ještě jednou Rimmer !!! tvůj překlad je skvělej, moc díky za tvůj čas a tvé vědomosti !!! Nechť žiješ alespoň deset tisíc let !!!!
 
Rimmer, skvelé...:) Aj ja sa pripájam s poďakovaním za Tvoju ochotu udržiavať v GC3 aktuálnu češtinu!!! Díky, díky, díky...!!! :)
 
Zdravím, vlastním hru ve verzi Retribution v3.5 ...
Není to verze pořízená ze steamu. Instalace češtiny se bohužel nezdařila. Poradí mi někdo?
Díky moc.
 
Back
Top