• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Galactic Civilization 3

Galactic Civilization 3 Epic 4.1

Chtěl jsem udělat anketu, ale nevím jak. Rád bych totiž věděl, na které DLC se mám případně zaměřit.
Budu rád za každou zprávu co hrajete.
Díky
 
WoW, to je super !
Malá prosba, a čo keby sa najskôr dokončil preklad technologického stromu?
Z DLC by som preferoval najnovšiu "Retribution", má prvky, ktoré dosť oživili hru...
 
Jak jsem už psal, do technologických stromů se pouštět nehodlám.
Ani takhle nemám přeložené všechno :)
 
Vyšla v GC3 "Massive v.3.6 Community Update", ktorá pravdaže zase rozhodila preklad... :(
 
Díky Rimmer za úpravu :thumbs up::smile1:
Len ma mrzí, že to tak vypadá, že som asi posledný Mohykán, čo ešte hrá túto hru :frown:
 
Dobrá, zkusím se tedy podívat na ty stromy. Ale je toho strašně moc, hodně se to prolíná a každé DLC v tom udělá ještě větší zmatek.
 
Zdravím ;) Mám dotaz ohledně mé neschopnosti nainstalovat češtinu :woot: Zde popíši Svůj neřešitelný problém: stáhnu instalátor verze 3.6,stáhnu hru přes Steam,nainstaluji hru,nainstaluji instalátor: steamapps\common\Galactic Civilizations III\Fonts.
Spustím hru,povolím módy a restartuji hru a ono NIC :facepalm: Mohl by mi prosím někdo pomoci,bo si SG3 snad ani nezahraji (nejsem tak výborný angličtinář)?
Díky moc!
 
Proč to instalujš do složky fonts ?

Toto je správná cesta: steamapps\common\Galactic Civilizations III
 
Tak to potom asi jo.Koukal jsem teď do souborů ve složce GC3,bo mi ta čeština tam prostě nejde a mám tam nějaký soubor debug.err,který tam před instalací módu nebyl.
 
Instalátor něco napíše nebo se instalace tváří ok al ve hře pak cz není ?
 
Instalátor nic nepíše a hra běží,akorát ne v češtině,ale v angličtině.
 
podíval bych se do adresáře s texty steamapps\common\Galactic Civilizations III\data\English\Text na soubor UIText.xml
Pokud bude česky, i když některá písmena budou špatně, tak to instalátor nainstaloval správně. V tom případě bych hru odinstaloval a všechno to zkusil znova.
Jestliže je anglicky, tak bych nechal ověřit integritu hry a pak znova instalaci češtiny.
Občas se mi stalo, že i přes nainstalovanou češtinu to bylo stále anglicky a pomohla právě přeinstalace hry.
 
Ok,vyzkouším a dám echo a děkuji Vám za pomoc (y) Jinak díky za vaší práci s překlady.
 
Tak ten text je v angličtině.Jdu udělat tu integritu hry a znovu instalovat CZ.Děkuji.
Edit po integraci souborů: 171 souborů se nepodařilo ověřit a budou znova staženy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Instalátor si neoveruje soubory. Prostě je tam nainstaluje do té cesty kterou zadáš. K pc se dostanu až ve čtvrtek tak to snad do té doby vyresis sám.
 
Rimmer, zdravím:)
Vyšla v GC3 verzia 3.7, ktorá... :(, však už vieš čo...;), takže klasická prosba, samozrejme dľa Tvojích možností, času a chuti o prispôsobenie češtiny k tejto verzii.
Díky pekne!
 
Ahoj, Rimmre :D jestli bys o to měl zájem nabízím Ti výpomoc. Vždy jsem se chtěl účastnit nějakého řekněme "dobrovolného" projektu. Chtěl jsem napsat SZ ale nějak jsem nenašel kde se to dělá. Zatím jsem odtud vždy jen něco stáhl a tím to haslo :D Tak mi dej vědět ;)
 
Díky Rimmer, snco1301 za expresnú aktualizáciu..., díky pekne !!! :thumbs up::eek:pen mouthed:
 
Zdravím,hru jsem si stáhl a chci se zeptat, protože jsem měl verzi 3.6 ale teď tahám verzi 3.7 jak na češtinu, co čtu tak stačí pouze nainstalovat a mělo by to jít a co když ne co s tím?
 
Back
Top