• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Galactic Civilization 3

Galactic Civilization 3 Epic 4.1

Skúsil som ešte raz prehodiť Fonts, zároveň som povolil módy. Stále mi to neberie ˇ a namiesto toho zobrazuje rôzne iné písmená. Skúsil som aktualizovať tiež českú klávesnicu, ktorú som nemal pretože ma už nenapadá nič iné. Ak mal niekto podobný problém skúste dať vedieť.
 

Přílohy

  • 1611486342448.png
    1611486342448.png
    2,8 MB · Zobrazení: 66
Skúsil som ešte raz prehodiť Fonts, zároveň som povolil módy. Stále mi to neberie ˇ a namiesto toho zobrazuje rôzne iné písmená. Skúsil som aktualizovať tiež českú klávesnicu, ktorú som nemal pretože ma už nenapadá nič iné. Ak mal niekto podobný problém skúste dať vedieť.
U mě jede čeština dobře, ale jak jsem už zmínil neni na 100% přeloženo všechno.
 

Přílohy

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    1,2 MB · Zobrazení: 67
Ahoj, musel jsi něco nejspíš špatně nahrát a nebo vynechat, čeština na EPIC funguje.
stáhnul jsem tu poslední ččeštinu a postupoval podle návodu, samozřejmě cesta nebyla do steamový složky ale do složky se hrou, mam povolený mody a nic. teda není česky úvodní menu, rasy, ani začátek hry, dál nevím
 
@Bigmelounekk - zkoušel jsem verzi od EPICu a taky mi tam čeština nechtěla fungovat. Pomohlo až vymazání souborů v adresáři "\GalacticCivilizations3\DLC\EXP2_Crusade\" "Core.bin" a "GC3.bin". Tak zkus jestli ti to pomůže.
Doporučuji nejdříve verifikovat a následně nahrát soubory s češtinou dle návodu.
 
potvrzuji, toto pomohlo (Pomohlo až vymazání souborů v adresáři "\GalacticCivilizations3\DLC\EXP2_Crusade\" "Core.bin" a "GC3.bin"
Doporučuji nejdříve verifikovat a následně nahrát soubory s češtinou dle návodu. )
díky moc
 
@Vojtak42 - mě fungují i háčky/čárky, zkus to udělat jak jsem radil
@Bigmelounekk - zkoušel jsem verzi od EPICu a taky mi tam čeština nechtěla fungovat. Pomohlo až vymazání souborů v adresáři "\GalacticCivilizations3\DLC\EXP2_Crusade\" "Core.bin" a "GC3.bin". Tak zkus jestli ti to pomůže.
Doporučuji nejdříve verifikovat a následně nahrát soubory s češtinou dle návodu.

je potřeba dodržet postup z "Přehledu"
Zip od autora obsahuje 5 souborů: - jelikož hra dávaná EPICem neobsahuje DLC Intrigue - tak jsem postup kam ho nakopírovat sem nedával.
  • GC3 zaklad.zip nahrávám do adresáře \Galactic Civilizations III\data\English\Text
  • GC3 EXP2_Crusade.zip nahrávám do \Galactic Civilizations III\DLC\EXP2_Crusade\English\Text
  • GC3 EXP4_Retribution.zip nahrávám do \Galactic Civilizations III\DLC\EXP4_Retribution\English\Text
  • GC3 fonts.zip nahrát do \Galactic Civilizations III\Fonts
třeba ti to bude fungovat, nevím kde by jsi mohl mýt problém. Jak jsi to popsal to vypadá na problém s Fontama.
 
@Bigmelounekk - zkoušel jsem verzi od EPICu a taky mi tam čeština nechtěla fungovat. Pomohlo až vymazání souborů v adresáři "\GalacticCivilizations3\DLC\EXP2_Crusade\" "Core.bin" a "GC3.bin". Tak zkus jestli ti to pomůže.
Doporučuji nejdříve verifikovat a následně nahrát soubory s češtinou dle návodu.
Super funguje, díky
 
Ahoj, mám otázku na ty co mají hru od EPICU. Taky nemáte výzkum technologie na 100% přeložen ???
 
Zatím jsem nekoukal na vše, ale co jsem skoukl.... ve výzkumu je něco v angličtině(většinou označení výzkumu) něco v češtině(co vyzkoumáš a k jaké další technologii to vede). Takže to zas tam moc nevadí.
Jediné co jsem nezkopíroval byl zip EXP3, ten ve verzi z EPICu chybí. Možná to je důvod proč to někomu nejede. Pokud EXP3 zkopírujete tak to češtinu nevezme. Mody jsem nepovoloval.
 
@Vojtak42 - mě fungují i háčky/čárky, zkus to udělat jak jsem radil


je potřeba dodržet postup z "Přehledu"
Zip od autora obsahuje 5 souborů: - jelikož hra dávaná EPICem neobsahuje DLC Intrigue - tak jsem postup kam ho nakopírovat sem nedával.
  • GC3 zaklad.zip nahrávám do adresáře \Galactic Civilizations III\data\English\Text
  • GC3 EXP2_Crusade.zip nahrávám do \Galactic Civilizations III\DLC\EXP2_Crusade\English\Text
  • GC3 EXP4_Retribution.zip nahrávám do \Galactic Civilizations III\DLC\EXP4_Retribution\English\Text
  • GC3 fonts.zip nahrát do \Galactic Civilizations III\Fonts
třeba ti to bude fungovat, nevím kde by jsi mohl mýt problém. Jak jsi to popsal to vypadá na problém s Fontama.
Stále nefunguje
 

Přílohy

  • Bez názvu (2).png
    Bez názvu (2).png
    2,5 MB · Zobrazení: 59
Všechny vás zdravím,
nějak nezafungovalo upozornění na nové příspěvky v diskuzi, tak jsem zde se zpožděním.
Jak jsem zjistil, na všechno důležité ohledně verze od Epicu jste už přišli :)
Tak to shrnu. Neinstalovat DLC3 a v DLC2 smazat bin soubory. Výzkum se bere z více míst a v současné době je přeložen jenom pro základ hry.
Z DLC4 je toho přeloženo opravdu málo, už jsem to nehrál, tak mě to moc nemotivovalo. Ale pokusím se na to podívat a přeložit ještě pár souborů.
Bude to chvíli trvat, musím nejdřív projít změny verze 4.1 oproti 4.01
Snad si hru zatím užijete i tak.
 
Dřív už se mi taky stalo, že tam nebyly háčky. Jako by byly fonty umístěny někde v mezipaměti.
Proto to dělám tak, že hru nainstaluji a hned přehraji fonty. Pak ji teprve poprvé spustím.
Vypnu a nahraju češtinu.
 
Ahoj Rimmre,
Ďakujem ti za radu, napíšem to celé ak by mal niekto rovnaký problém (mám steam verziu zatiaľ bez DLC).
Nainštaloval som hru, natiahol som Fonts. Následne zapol hru. Vypol a natiahol češtinu. Zapol hru (tá bola v En). Vypol a zmazal súbor ktorý sa nahral do dokumentov. Následne sa mi načítal správny jazyk aj fonts.
Ešte raz veľká vďaka.
 
hraju s kámošem mulťák a bez češtiny by si ani neškrt - děkuju za oba ;)
 
Dobrý deň, mam verziu 4.0 GOG ale nejde mi to skopriroval som to presne podla navodu nejaka pomoc ?
 
Nevím, jaká je struktura adresářů GOG, taky je možné, že si texty nerozumí s verzí 4. Hru už nemám nainstalovanou, ale chystám se na to :)
Jinak případně pročíst příspěvky od ostatních. Občas přišel někdo na jiný způsob instalace.
 
Ahojte chcem sa spýtať či máte v pláne preložiť aj Galactic Civilization 4 ? :)
 
Zdravím,
zatím to nedokážu říct. Hru nemám. Taky by záleželo na náročnosti.
 
Back
Top