1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Galactic Civilization 3 3.03

Vesmírná strategie

1. Rimmer

Rimmer Dárce překladyher.eu Tým COTT Člen

Rimmer přidal nový překlad:

Galactic Civilization 3 - Vesmírná strategie

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Hrál jsem s tímto překladem asi hodinu a vypadá to dobře. Jsou přeloženy asi i texty, kdy na mě mluví ostatní rasy, události atd. Sem tam nějáká chybka - nesedící text překladu v nějáké ikoně ap., ale to celkem nevadí. Díky za něj.

3. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Díky. Bohužel bez tutoriálu do toho začátečník nepronikne :(. Přimlouval bych se za jeho překlad, alespoň částečný.

4. Rimmer

Máš pravdu. Podívám se na tutoriál a uvidíme co s tím.
    Pokud někdo objevíte chybu, pošlete screen s chybou, opravím to.

5. marty63

marty63 Člen

I já děkuju za překlad a fakt se přimlouvám i za překlad tutorialu. Ta hra si to fakt zaslouží. Jinak ještě dotaz - mám 2 DLC Altarian Prophecy a Lost Treasures. Pro správnou funkci češtiny je nutné instalovat jen základní hru?

6. Rimmer

Na tutoriálu dělám. Vyšla do toho ale aktualizace 2.32, tak to sem pak dám najednou.
    Pokud není nainstalované DLC Crusader, tak by mělo stačit nahrát jenom GC3Zaklad, ale v něm není přeložené všechno. Mohl bych to ale ještě dodělat.
    Nevím, jak je to v takovém případě s verzí. Nejstarší verzi co mám je 2.0. Potom se v 2.1 objevilo DLC Crusader

7. marty63

marty63 Člen

Díky za odpověď. Nespěchej - až to bude, tak to bude. Držím palce a pevné nervy.

8. Rimmer

9. Výborne! Ďakujem Ti aj ja za preklad, hneď je to zrozumiteľnejšie :). A prajem veľa silnej vôle na jeho dokončenie ;). Určite sa všetci naň budeme tešiť. Zatiaľ je to veľmi dobré :).

Doplňujem informáciou, že práve nabehla aktualizácia hry na verziu 2.33 (Steam) :(.

Naposledy upravil moderátor: 11 Srpen 2017
  10. Rimmer

Vím o tom, ale naštěstí ve verzi 2.33 nedošlo u textů k žádné významné změně, takž můžete použít verzi 2.32

11. marty63

marty63 Člen

Veliké díky. Určitě se to bude hrát podstatně lépe. Ještě tak postupně přeložit i další DLC a bude to super.
    Ovšem Stardock jsou pro překladatele oříšek. Vydávají patche i pro staré gamesky. :)

12. marshalx

marshalx Člen

Dík moc za překlad a doufám, že se bude za podpory hráčů stále vyvíjet. Díky němu jsem si hru koupil a začínám do ní pronikat :)

13. Rimmer

Dělám na tom, ale už na to moc netlačím a začínám dělat i jiné věci, tak to bude přibývat pomalu :)
    Ale jsem rád, že to někomu pomohlo.

14. marshalx

marshalx Člen

No rád bych překlad přímo této hry finančně podpořil nějakou kačkou na pivko :) možná nebudu sám. No prostě aby neupadl v zapomnění. Pomohlo by to? :)

15. Rimmer

To asi ne, stejně to dělám sám:) Dělal jsem to původně pro sebe a můžu slíbit, že na tom budu dělat dál. Teď překládám scénáře. Pak postupně další soubory, ale třeba výzkum dělá těch zbývajících nepřeložených 50 % a to jsem na tom zatím strávil 6 měsíců.

Sdílejte tuto stránku