1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

FTL: Faster Than Light

Téma ve fóru 'Koš' založil Eler, 16 Září 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Eler

Eler Člen

http://store.steampowered.com/app/212680

Již starší kousek, který lidé dost modují. Snad jsou texty v nějaké slušné podobě. Keců by tam moc být nemělo. Tedy i menší parta nebo jedinec by si zde přišel na své :)

Opět, děkuji za nějaké info o tom, jak to tam přesně je. Já to nekupoval i když to bylo ve slevě. Jsou tam texty a hráč si tam volí volby. Na to je dobré znát jazyk :(

• Souhlasím Souhlasím x 3
  2. Naposledy upravil: 17 Září 2015
  3. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Apate: Registrovať sa netreba a už vôbec nie tam niečo kupovať. Hlavne, ak slovenčina neexistuje :D

4. Eler

Eler Člen

5. Hudson

Hudson Člen

Tak jsem si to vyzkoušel :) S grafikou je teda celkem sraní, všechno to překreslovat i když v Corelu se to dá :) Jinak texty jsou v pohodě. Možná se do toho po vánocích pustim :)

2015-11-29_00001.jpg 2015-11-29_00002.jpg 2015-11-29_00003.jpg 2015-11-29_00004.jpg 2015-11-29_00005.jpg

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  6. bajo82

bajo82 Člen

Zdar, budeš s tím chtít pomoct - když už nám ti emzáci tak jdou :D
    Já jsem to pár krát hrál, a nejakou loď i úspech mám odemčený, když tak dej vědet.

7. Hudson

Hudson Člen

Jasně :) po svátcích to asi rozjedem :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  8. Ahoj
    Mozem sa spytat ci sa na preklade pracuje ?

9. Hudson

Hudson Člen

Zatím to oťukáváme :D

10. bajo82

bajo82 Člen

Tak pracuje se lehce - tutorial je, soubor hlavních eventu tak na20 % - co se týče fontu ty se snad řeší a grafika taky. Počítám že jak se hneme dál a budou fonty tak se to ohlásí.

11. Mindik

Mindik Člen

Žije ještě tento překlad? / Jsem myslel,že poslední příspěvek je rok starý,takže stahuju otázku :D

Naposledy upravil: 22 Leden 2016
  12. bajo82

bajo82 Člen

Co myslíš, žije či nežije ;)
    Ale ted vážně -
    technik poslal fonty, trošku to zlobilo v programu ve kterém to editujeme ale teď se to podařilo odstranit, takže žije a konečně se do toho můžeme pustit naplno. (vid obrázky)

Přiložené soubory:

13. Mindik

Mindik Člen

Budete to delat rovnou na tu Advanced edici?

14. bajo82

bajo82 Člen

Verze hry je 1.5.13 (steam) - ale přímo jako advanced edice hra označena není, je tam pri nové hre možnost - advanced edition content - povolit nebo zakázat, tak asi to bude ona edice. Dále jsou některé texty v souborech označeny přídomkem DLC takže ty se budou vztahovat asi k té edici. Každopádně, texty překládám všechny tak to snad klapne.

15. bajo82

bajo82 Člen

Naposledy upravil moderátor: 24 Leden 2016
Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku