• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
FTL: Advanced Edition

FTL: Advanced Edition 1.18

Všem testerům - kdo nemá aktuální verzi na testování 0.7.6 tak mně kontaktujte a dopošlu
 
Super! Přehled sleduji už dlouho. Dobré by bylo kdyby to klaplo hned po půlnoci:) Jinak jste dobrý s takovým množstvím textu si poradit;)
 
Čeština je větší ( 183MB ), takže to musí nahodit na web admin :)
 
Ok. Šla by poslat i soukromě? Jsem sice nedočkavý, ale snad admin nemá dovču:)
 
Drazí přátelé :)

jelikož se v tom obrovském množství textu určitě najdou ještě nějaké chybky, neváhejte mi je poslat soukromou zprávou, anebo je přidat zde do diskuze a já udělám promptní opravu. Právě řešíme, že bychom vydávali jen rozdílové aktualizace, které by byli velké cca 0,3 MB a po rozbalení nijak neovlivní Váš starý postup hrou ani právě rozehrané hry.

Když se vše podaří, bude hra ještě lepší a češtější.

Všem hezké léto(y)
 
Tak otestované na GOG verzií - funguje výborne. Veľká vďaka.
:thumbs up:
 
Na Steam také vše OK. Akorát naprosto netuším, co tam mám dělat. Spustil jsem to, zkoušel klikat na kde co, ale nepřišel jsem na to, co mám vlastně za úkol. Tutoriál ani nápovědu jsem tam neviděl.
 
@Kamil - stručný tutoriál máš hneď v úvodnej obrazovke:

FTLGame 2016-07-09 17-48-49-16.jpg
 
Zkus toto
1 - vypnut antivir - možná že se mu nelíbí upravený exe soubor
2 - nevím v kterém momentu ti to napsalo tuto chybu ale jestli při rozbalování - tak to zkus stáhnout znovu
3 - jestli nepomůže ani to, tak nakopíruj do složky hry pouze ty 2 soubory (resource.dat a data.dat) - čeština ti bude fungovat, jen v ní budeš mít nepřeloženo jedno slovo - (Continue) ale myslím že bez něj do zvládneš.
4 - kdyby nepomohlo ani to, napiš mi zprávu
 
Má inú verziu hry, než na akú je CZ, preto tá nekompatibilita .dll. Bod č. 3 je riešenie.

EDIT: Heh, Kamil má pravdu, cestu odkiaľ spúšťa FTLGame.exe som si ani nevšimol :D
 
Naposledy upraveno:
@pavoloravec - jakou přesnou verzi máš? Z jaké distribuce (Steam, GOG, ...)?

Ale podle té hlášky a cesty v ní bych tipoval, že jsi na plochu rozbalil češtinu a spustil FTLGame.exe. Jenže to je jen čeština, ne kompletní hra.
 
Back
Top