1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

FTL: Faster Than Light ( Advanced edition ) 1.18

Vynikajicí roguelike-like simulace vesmírné lodi

1. Hudson

Hudson Člen

Hudson přidal nový překlad:

FTL: Faster Than Light ( Advanced edition ) - Vynikajicí roguelike-like simulace vesmírné lodi

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Hra je to parádní, sice jsem k hraní češtinu nepotřeboval, ale rozhodně si jí zaslouží a pro spoustu lidí bude užitečná. Ať se překlad daří :)

3. Eler

Eler Člen

Dík! Tak se do toho přeci jen někdo pustil :)
    Držím palce!

4. bajo82

bajo82 Člen

Co bych pro vás neudělal :D

5. GhostikCZ

GhostikCZ Člen

super! díky moc!!!

6. Vonter

Vonter Tým COTT Člen

Sláva! Už jsem ani nedoufal! Je mi jasné, že už s FTL bude neskutečné sra..., tedy práce, ale nepřemýšlíte také o překladu hry Convoy?

7. Ijacek007

Ijacek007 Člen

je znám předběžný termín dokončení překladu?

8. davidjaho

davidjaho Člen

Také držím palce a doufám že se dobrá věc povede.

9. bajo82

bajo82 Člen

Termín- ten teď odhadnout uplně nedokážu - teď jsme na 10 % - (odhad dle velikosti souboru které překládám) - ale větší část všeobecných eventu je hotová, pak je tam hromada eventu pro jednotlivé rasy, + překlad zbraní a technologií - to by mělo jít podstatně rychleji. Velice hrubý odhad je cca duben - ale kdo ví, třeba se někdo přidá a zrychlí se to.

10. Hudson

Hudson Člen

11. Ahoj.
    Dříve se pokoušel o překlad i Merlin (http://merlin.mablog.eu/ ), možná by Vám nějaké podklady předal a pomohlo by Vám to v dalším překladu - obecně je hodně vstřícný. M.

12. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Moje podklady by im nepomohli :) Ak som správne pochopil, tak im ostáva preložiť texty a tie ja preložené nemám.

13. Ahoj Merline :)
    byl to jen nápad, nevěděl jsem, jak jsi byl tenkrát daleko. (Snad jsem Tě moc "nenaštval" odkazem na Tvůj překlad. Nevěděl jsem, že tyto stránky sleduješ - to se spíše já snažím sledovat Ty tvé :) ). M.

14. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Kdeže, nemám dôvod byť naštvaný. Držím chalanom palce, lebo viem čo to je za robotu :) Preklad FTL som tento rok opäť obnovil, ale vždy sa nájde iný projekt, ktorý je zaujímavejší, tak to zasa stojí. Jedného dňa to isto dokončím, ale to už bude FTL asi silné retro :D

15. Hudson

Hudson Člen

@MerlinSVK Hele jestli máš nějakou grafiku klidně mi dej vědět. Ještě mi chybí pár věcí :) Vůbec jsem netuši, že na tom někdo jako Ty dělal :)

Sdílejte tuto stránku