• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Frostpunk

Frostpunk 1.18

Mám drobný problém, nainstaloval jsem češtinu na poslední patch s dlc. A Rád bych tam vrátil aj. Je někde soubor s aj? Jo a díky za super práci!
 
Dát ověřit soubory... (pravé myšítko -> vlastnosti -> místní soubory -> ověřit integritu souborů hry)... Steam už si stáhne angličtinu zpátky sám...
 
Zdar budeš dělat aktualizaci češtiny na nejnovější verzi 1.5 hry? Díkes
 
Připravte se na to, že Last Autumn je opravdu jeden jediný scénář. Mě to nasrrrrr alo jak ďas ):eek:( 17 EURo, dražší než původní hra. Navíc s nulovou znovu hratelností, protože tam chybí automatoni a jiné možnosti, jak ten scénář rozehrát.
 
Ostatní scénáře taky moc znovuhratelnosti nemají. Jinak znovuhratelnost spočívá hlavně v tom ho zahrát lépe, třeba generátor dokončit ještě před zamrznutím moře. Nebo to hrát na dělňase, ne na techniky.

Btw. Ještě tam máš nový mód v nekonečné hře, kde je nutné znovu vybudovat generátor (Zimotínští budou naštvaní, že tuto možnost neměli).
 
Předběhl jsi mě :D
Živák proběhne v sobotu, nejspíš v 20:00 výhradně na Twitchi. Na YT půjde jen stream s obrázkem, že mají mazat na Twitch, snad to můj kompjůtr zvládne :D. Ještě potvrdím formou krátkého videa na YT.

Kanál je zde -
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
- Zatím můžete dát follow, pokud nechcete, aby vám to uniklo.

Jen pro vyjasnění, ano, chci streamovat pravidelně(ji), ale milerád začnu s něčím speciálním. Pak pravděpodobně Phoenix Point, to už jsem sliboval u své série z této hry na Youtube. Dnes jsem dotočil poslední epizodu, ale měl jsem chuť si trhat vlasy, jak se to zase bugovalo, navíc jsem neměl dost munice.

Nakonec musím ještě pochválit sebe a Coffina, že jsme to měli přeložené skoro o měsíc dřív, než Jetro předpokládal, navíc chudák neměl ani čas sám překládat, jak byl vytížený kontrolou našich výkonů, chudák :D
 
Tak změna, pardon. Stream bude už v 19:00, pro jistotu trochu dřív, kdyby se třeba objevily nějaké problémy, které by bylo nutno řešit.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

A zde oficiální pozvánka. Jinak ještě jednou, osmého, ne devátého, bůhvíproč jsem si myslel, že je sobota devátého, ale to je až neděle.
 
[QUOTE="Je...[/QUOTE]
Výborně těším se jak malý kluk :) tohle byla parádní rychlost a naplno si užiju to nej DLC co se podle mě kdy do strategie povedlo
 
Už mi to došlo, v Puzza Hut je 9.2 speciální akce, kdy je zlevněný jeden druh pizzy. Sice tam nemám v úmyslu jít, ale mé podvědomí si stejně dělá co chce, takže mi to tam skočilo.
 
Aktualizovaný překlad na nejnovější patch včetně DLC Poslední podzim (The Last Autumn) vyjde v pátek 14. února.

Aktuálna verzia nedovolí rozpustiť expedície. Hneť v prvej misii Nový domov.
 
Velký dík zaslouží @Ralph Shepard a @Coffin Corner, kteří překládali takovým tempem, že jsem se sám k překladu prakticky nedostal a věnoval se korektuře. :) Po dvojitém průchodu Posledním podzimem můžu za sebe říct, že jde o povedené a zajímavé DLC.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Stream teď od 19:05, válka mezi frakcemi je v plném proudu.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Phoenix Point jsem dohrál, takže dnes Frostpunk, Nový domov, abych si ho mohl odškrtnout, a Pád Zimotína, protože na něj jsem ještě stream ani video nedělal.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Tak dnes konečně ten Pád Zimotína, mimochodem nově s Webkou
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Dnes pokračování Frostpunku, scénář Uprchlíci. A pak Archy na hard. Cítím se jistý v kramflecích.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Vracím se k Poslednímu podzimu, tentokrát ho na tu normální obtížnost fakt dám, slibuju
( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Tuhle hru musíte vidět. Skvělý remake Metroid II od fanouška. Prakticky dokonalá hra, navíc s češtinou ode mě. Dovolím si sdílet i zde, přece jen jde o jedinou češtinu, kterou jsem udělal sám.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Čas se vrátit k Frostpunku a ukázat všem, že jsem dobrý hráč a dám to i na hard.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Nejtěžší Challenge mého života. Poslední Podzim (DLC k Frostpunku) na hard.
 
Back
Top