• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Frostpunk

Frostpunk 1.18

Dlužím vám velké díky, protože tuhle hru jsem jsi vždy chtěl moc zkusit a teď mohu. Moc děkuji
 
Ahoj, čeština je dělaná formou instalátoru (exe soubor), takže buď si to z toho vypreparovat, nebo mi napsat a já bych případně poskytl samostatné soubory.
 
Zrovna včera jsem hru pořídil na Steamu v bleskové slevě, která btw končí až 22.3.19, tedy pokud někdo bude chtít doplnit seznam her, je to teď 40% ve slevě.

Hned jak dojedu o víkendových streamech, nějak smysluplně RimWorld, tak se pustím do ledového panku :)
 
V pátek jsem dojel RimWorld, tedy dnes odšpuntuji výpravu do Frospunku na mém twitchi, všichni jste srdečně zváni.
 
Díky za překlad hry a velmi si toho vážím co děláš.
Jak tě můžu podpořit?
 
V souboru readme, které je součástí archivu s instalátorem, najdeš veškeré potřebné informace pro případnou podporu (ten samý text se objevuje i během samotné instalace češtiny). Předem díky. ;)
 
Stalo sa aj vam ze ked ste zapli hru a nainstalovali tuto cestinu nemali ste tam vobec nic napisane? Lebo mne hej
 
Ahoj, nevím jestli nebudu mimo, ale budeš dělat i DLC The Rifts? xxxxxx xxxxx xxxxx 75 znakůůůůůů
 
Frostpunk: Season Pass

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Zdravím rád bych se zeptal, zda stále pracujete na češtině neboť na verzi 1.4.0 již mi tato čeština nefunguje
 
Zdar a sílu, tak to jsem rád, už jsem si myslel že mám problém, protože po nainstalování češtiny mi to nejde spustit.. :(
 
Potřebuje to upravit na novou verzi hry, standby........................................................
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Jinak, něco k tomu prvnímu placenému DLC :D
 
Pustil jsem se do toho. Kupodivu je toho víc, než jsem původně čekal. Pár dní to zabere, maximálně to vidím na týden.
 
Jetro si neuveritelny dik za skory preklad :) ........................................ dakujeme... :)
 
Měl sem možnost češtinu vyzkoušet a musím konstatovat, že to je paráda. Ne že bych nerozuměl, ale je to pohodlnější. :p Děkuji.
 
ahoj mam prosbu mam GOG verzi 1.3.2 a hra funguje ale po naistalování čestiny hodi win chybu hra přestala pracovat a nejde i jsem to zkoušel nekolikrat preinstalovat
 
Na GOGu není aktuální verze 1.4.0? Jestli překlad instaluješ na nějakou starší verzi, pohlídej si, abys měl správnou verzi češtiny. Ta je vždy určena pro jednu konkrétní verzi.
 
Bolo ohlásene nové DLC ktoré nám dovolí zažiť poslednú jeseň pred apokalypsou.

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Můžu potvrdit, že u verze od Originu taky čeština funguje. :) Stačí v instalátoru vybrat cílovou složku, kde jste si hru uložili.
 
Back
Top