• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Frostpunk

Frostpunk 1.18

Ahoj, jak to vypadá s překladem - jak je to daleko? Kdyžtak taky rád pomůžu :))
 
Stačí se překliknout na záložku "Přehled", najdeš tam procenta postupu.
Spoiler: Vypadá to dobře. :)
 
Je to tady! Dnešním dnem je překlad a korektura za námi. Za čtyři týdny jsme přelouskali 300 normostránek. Musel bych dlouho pátrat v paměti, abych našel nějaký svůj překlad, který šel tak hladce. Pochopitelně i tady byla určitá fluktuace překladatelů, ale přibližně od poloviny jsme ve dvou (thx Ralph Shepard) svištěli do plánovaného cíle, kterým byl právě poslední květnový den. Teď bude několik dní probíhat testování a poté překlad pošleme do světa mezi vás. ;)
 
Je možnost přidat se k testováni ? Jinak díky po dlouhé době se čeština hodí :)
 
Nieee.. zrovna ked mam ist na dovolenku ma vyjsť cestina... :cry: .... dufam ze vyjde cim skor.. ale inak strasne dik...
 
2kazi: Ta hra není zase tak dlouhá, abychom potřebovali hafo lidí. Zvládneme to svépomocí, navíc nerad dávám nehotový překlad do neznámých rukou. Nic ve zlým. ;)
 
2Jetro: pohoda počkám :) A jeste jendou velkej dik :) Ps: doufam ze to stihnete do vikendu ma prset :D
 
Zdravím :) Předem smekám před výkonem a chtěl bych se zeptat protože jsem laik jak to bude probíhat dál a kdy bude možné si češtinu stáhnout. To se musí asi ještě otestovat nejdřív a pak udělat instalátor? jelikož jsem v tomto laik tak proto se ptám.díky za informace a odpověd.
 
Ďakujeme za super rýchlu prácu, ja som si hru pošetril až bude v češtine takže sa neskutočne neviem dočkať :) ešte raz veľká vďaka
 
2kazi: Do víkendu těžko, sám se k tomu pořádně dostanu právě až ve dnech volna.
2Vito: Ano, překlad se musí otestovat a pak vytvořit instalátor. Teprve pak bude k dispozici odkaz ke stažení češtiny.
 
Ahoj,nepotřebujete pomoc s testováním češtiny? Pomáhám s testováním na Divinity Original Sin2 a Frostpunk mám na steamu. Pokud ano pošlete instrukce na [email protected]. Díky
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Nu, čeština hotová, Jetro ji ještě musí otestovat sám, ale let's play s prozatím exkluzivní češtinou si neodpoustím. Podívejte se, ať vidíte co vás čeká, dozvíte se i pár zajímavostí ;)

Za češtinu děkuji šéfovi překladu Jetrovi, který má na něm samozřejmě hlavní zásluhu, sám sobě, nu a těm ostatním, kteří se podíleli :D
 
[QUOTE="GA...[/QUOTE]
Oh my.... Další práce pro nás. Nu což, čas si vzít glowworm, pořádně se obléknout a vyrazit zpět do zimy.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Tak když ještě není čeština stále vydaná (ale nebojte, již brzy, neztrácejte hype :D), tak si ji užijte alespoň zde, buduji beztřídní společnost a přijímám uprchlíky.
 
a hlavně nezapomeňte Jetrovi přispět na kafe !!!!!!!!!!!
 
Ahoj Ralphe, podle videí co tu ukazuješ je čeština OK, tak sem sní :). Už se nemůžu dočkat .Hlavní kampaň jsem už sice dohrál, ale v češtině si jí dám znova. Kafe a sušenka určitě bude.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Tak, tohle už snad bude poslední let's play s exkluzivní češtinou. Tentokrát celý scénář "archy". Užívejte.
 
Plán vydání překladu je první polovina tohoto týdne (tedy do středy). Dva scénáře už mám otestované (Nový domov a Archy), tudíž by to mohlo být klidně už zítra, ale nic neslibuju. Záleží na volném času. Fakt to nenatahuju úmyslně. :)
 
Na CZ se těším, hra koupena.
Rád bych borce podpořil, je někde číslo BU? Kam poslat lováky?
díky
 
Údaje budou v souboru readme k češtině, do té doby stačí napsat sem a já se ozvu přes SZ. ;)
 
a jak to vypadá?stihnete to dnes jistě ? :) moc se na to těším a klobou dolu a parádní Prace
 
Tak už se nemůžu dočkat :) Pokud už to máš Jetro hotové už nás dal nenapínej :D :D Já osobně už na teto stránce číhám několik dnů :) A pořád jen aktualizuji zda už se to nedá stáhnout :)
 
Back
Top