• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Frostpunk

Frostpunk 1.18

Někdy během pátečního odpoledne, ještě nevím, kdy přesně to bude.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
tak za prve já se nezlobím za to čekaní za druhé mam trochu strach že to vydáte někde večer. už to chápeš?
 
Tak ešte dačo počkáme ale no už by to mohlo byť :D ***** ta nedočkavosť hlavne keď nemáte čo hrať len čakáte na preklad
 
niejak nefunguje a skúsil som rôzne možnosti ako ho spusiť ale nespolupracuje to
 
no trvalo to 29 dní ale co droba práce hlavni je ze už nebudu otravovat ale tak dekuju za tu češtinu,
 
niejak nefunguje a skúsil som rôzne možnosti ako ho spusiť ale nespolupracuje to
Jak nefunguje? V archivu je exe soubor, který po spuštění nainstaluje do hry češtinu. Teď jsem to zkoušel stáhnout a bez problému. Není to ani rozdílový patch, takže to jde nainstalovat na jakoukoli verzi (ale jen na tu aktuální na Steamu to bude fungovat, u ostatních dojde pravděpodobně ke zmizení všech textů, jak už se dříve stalo, když někdo instaloval starou verzi překladu na nový update).
 
Systém Windows nemôže získať prístup k zadanému zariadeniu, súboru alebo zadanej ceste.
Možno nemáte príslušné povolenia na prístup k danej položke.

Všetky preklady čo vydávaťe mi idú bez problému len tento odmieta spolupracovat
 
Čeština funguje bez problému. Menší poznatek.
ddd.jpg
 
Ahoj, vše odzkoušeno a čeština super. Děkuji moc za skvěle odvedenou práci.
 
ta čeština do frostpunk je ten nejlepší moment který sem stým hrál sem a dohrál se správním koncem dekuju mate 25000 (y) ca tu češtinu.
 
hej lidi co tak děkujete atd nechete i poslat Jetrovi něco na kafe ?
 
To by šlo, rád "poděkuji", ale nenašel jsem nikde na hlavní stránce možnost nějakým způsobem "poděkovat" :) Pokud se pletu a jsem jen slepý, omlouvám se....
EDIT: info je sice v Readme, ale ruku na srdce - moc lidí Readme nečte....
 

Soudruzi, kdyby vás to zajímalo, tak na Kickstarteru je teď stolní verze Frostpunku, a představte si, ti polští vyčůránci jí udělají i v Češtině :D. U stolních her se holt nemůžete spoléhat na fanouškovské překladatele.
 
Back
Top