1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Frostpunk 1.03

Strategie s prvky budování města od tvůrců This War Of Mine

1. Jetro

Jetro Člen

Jetro přidal nový překlad:

Frostpunk - Strategie s prvky budování města od tvůrců This War Of Mine

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  2. Ahoj rád pomůžu co jsem koukal do toho txt ze hry tak texty těžký nejsou. Pokud máte zájem dejte vědět :)

3. Jetro

Jetro Člen

Tak si něco z toho texťáku vyber a pošli mi to jako ukázku svých jazykových schopností. ;) Nějakej ucelenej blok, cca 1 NS, od řádku 1880 níž.

4. Dáš mi prosím mail ať ti to tam můžu hodit? Nejde mi poslat SZ a mailem to bude případně do budoucna lepší komunikace.

5. Milhousek

Milhousek Moderátor Tým překladyher.eu

@radecekvol Pro psaní SZ musíš být člen - musíš mít napsáno alespoň 5 příspěvků.

6. Jetro

Jetro Člen

Jedna malá ochutnávka. ;) Co vám budu povídat, hraje se to v té naší mateřštině fakt dobře. :D

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  7. @Milhousek já vím ale k tomu abych nahnal 5 příspěvků abych mohl odeslat SZ tu nebude spamovat :D

8. RED

RED Člen

Ahoj bude překlad funkční i na GOG verzi ? Jinak opravdu parádní a nevšední hra, která tu češtinu potřebuje asi jako sůl každé jídlo :wink: Díky předem za odpověd a za tvorbu CZ samo sebou :thumbsup:

9. Jetro

Jetro Člen

Nevidím důvod, proč by neměl být. Bude-li mít hra na GOGu odlišnou souborovou strukturu, tak holt budou dva instalátory.

10. RED

RED Člen

Díky moc za rychlou dopověd (zeptal jsem se raději dopředu, protože vlastním hry převážně z GOG na Steamu jim mám jen pár) :thumbsup:

11. Super. Už se těším. Taky moc díky za to že jste se do toho pustili, plus ještě tak rychle. :)

12. Macapek

Macapek Člen

Super. Děkuji moc, že děláte překlad.

Naposledy upravil moderátor: 10 Květen 2018
  13. fikxa

fikxa Tým COTT Člen

Zdravím, rád bych se přidal a pomohl k tvorbě češtiny.. spíše k testování a hledání chyb.. byl bych moc rád, tuto hru mám zlehka rozehranou. Díky

14. Jetro

Jetro Člen

Ještě to nějakou chvíli potrvá, než bude překlad připraven k testování. Až to bude aktuální, tak se ozvu, díky za zájem.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  15. Zdravíčko, rád bych vám pomohl s překladem, co pro to musím udělat? Tahle hra je super, češtinu si rozhodně zaslouží.

Bohužel SZ ještě posílat nemohu.

Edit: Ok, už mohu, poslal jsem SZ :)

Naposledy upravil: 11 Květen 2018

Sdílejte tuto stránku