• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Frostpunk

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.
T

TEddyCZE

Návštěvník
Zdravím
Teď nedávno vyšla nová hra Frostpunk, vypadá úžasně a ještě líp se hraje a koukal jsem, že dost lidí by rádo vidělo českou lokalizaci, tak jsem si řekl, že to zkusím. Koukal jsem a hra by neměla být obsahově i normově těžká na překlad, ale bohužel jsem narazil na problém, že nedokážu vytáhnout text ze souboru. Takže pokud by měl někdo chuť a čas, byl bych mu moc vděčný pokud by se to někomu povedlo.

kontaktovat mě můžete na email Teddykasecky@gmail.com

T

TEddyCZE

Návštěvník
Jetro pokud bys byl schopen vytáhnout text, tak ti moc rád pomůžu, klidně bych na tom dělal sám. Už jsem na pár překladech dělal, ale nic velkého. Pokud bys do toho šel tak mi napiš na mail a nějak se domluvíme.

stark

Člen
Zdravím Hra je pecka jen ta čeština by se tam hodila no :).. Když tak pak můžu pomoc testováním.

Jsem pro :) klidně budu testovat hraju to ale moc tomu nerozumím a zapínat furt google překladač se mi nechce :)

Jetro

Překladatel
Člen
Kdo by chtěl přiložit ruku k dílu, ať mi napíše SZ, poslal bych mu malý testík. Nabídek si vážím, a nadšení je určitě důležitý, ale bohužel ne všichni mají dostatečné znalosti českého a anglického jazyka.
Jinak od včera čeká na potvrzení od adminů přímo vlákno s CZ k Frostpunku, tak pak se sejdeme tam. ;)

S

samuelus123

Návštěvník
Klidně bych ti pomohl jen nemůžu zaslat SZ nebo jsem při nejmenším pořád nepřišel na způsob. :D Bylo by fajn někde zanechat svůj "odkaz".

Squell

Člen
Ahoj lidičky,
koukám, že nejsem sám komu se tato polská hra zalíbila. mám ji od vydání a i před tím jsem ji sledoval. Je úžasná, ale trochu komplikace s tou češtinou. Hraji ji a zároveň mám v ruce mobil s google překladačem, což není nejlepší řešení.
Pokud tedy vznikne češtinka, budu velice rád.
Je to super kombinace Frostpunk prokládaný Kingdom Come Deliverance

:D

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.