1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Fran Bow

Překlad jedné úžasné hry - adventura o holčičce která vidí svět trochu jinak než my.

1. majkysek123

majkysek123 Člen

majkysek123 přidal nový překlad:

Fran Bow - Překlad jedné úžasné hry - adventura o holčičce která vidí svět trochu jinak než my.

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. morfeus..

morfeus.. Tým COTT Člen

Ahoj, držím palce a jsem nadšenej, že ji rozšířila řady překladatelů...:thumbsup:

3. Ahoj, jsem hrozně ráda, že jsi se do toho překladu pustila a že jsi dostala tak super pomoc!!! Budu se těšit a bude mi potěšením si tu hru zahrát s tvým překladem :3 držím pěsti!!!

4. Bargud

Bargud Člen

Super, taky díky, že jsi se do překladu této hry pustila :) To by bylo fajn

5. Vosk

Vosk Člen

Mohl bych zeptat, jak to jde s překladem? Je to tu už měsíc a pořád tu jsou 3%.

6. [QUOTE="Vo...[/QUOTE]
    Možná teď není moc volného času na to... ono to asi je docela práce udělat překlad do hry, aby to sedělo s originálem. Já si ráda počkám :333 a kdybych to uměla, tak bych i pomohla.

7. majkysek123

majkysek123 Člen

Ahoj v překladu bych řekla že mám tak 10%, ale do toho mám samozřejmě i vlastní povinnosti, a dostala se ke mě ještě hra která je ve vývoji a mám tu možnost ji překládat officiální cestou což mi udělalo radost tak se to snažím kombinovat....
    Taky je ale důležité si uvědomit že procenta někde napsaná nemusí nutně znamenat pravdu ... nechodím sem často a měnit to pokaždé co s tím posunu mi přijde jako blbost...
    Jakmile budu mít hotovou alespoň první kapitolu tak ji sem hodím :)

8. majkysek123

majkysek123 Člen

Víte co je na té hře nejvíce děsivé? Mám v nastavení vypnuté zvuky.. efekty i hudbu... a když se přepnu do režimu prášků tak tam ty zvukové efekty jsou....

9. Díky za překládání téhle hry narazil jsem na ni teprve nedávno, ale hned mě zaujala. Držím palce.:)

10. majkysek123

majkysek123 Člen

Děkuji moc.. mě také zaujala... poprvé jsem na ni narazila asi před rokem od youtubera StaySteak.... boužel momentálně nemám moc času a strašně se to prodlužuje :( Je toho nějak moc, co je potřeba udělat......

Nejtěžší je to, že je to v překladu strašně naňahňané, a nejde poznat kdo co říká, tudíž to přitom musím hrát, abych věděla, co vlastně momentálně překládám..a pak si vyhledám v tom překladu kdo co momentálně říká...... :D Je to prostě hra v gamemakeru, no....

11. PMX

PMX Člen

Ahoj,
    Ako to vyzerá z prekladom?
    Inak hlboká poklona za odhodlanie k prekladaniu. Sám prekladám... viem čo to je

12. majkysek123

majkysek123 Člen

Ahoj ahoj, hele sorry, ale poslední půlrok je peklo... opravdu :D Než sem začala překládat, netušila sem co bych měla dělat, no a teď nevím kam skočit... Práce, osobní problémy, stěhování.... Upřímně sem na to poslední dva měsíce nešáhla, a stihla sem tak 80% první kapitoly.... Obávám se, že to ještě potrvá, než se věci dají do kupy... Hlavně je teď pro mě důležitější oprava domečku a zateplení před zimou no... tak ale třeba přes vánoční svátky bude hodně času, tak .. by to mělo jít :)
    Kdo překládá sám, ví jaké je to peklo no, a jak člověk sám sebe proklíná, že po 10 večer na to už nemá no.... a když má teda čas, tak zase odpočívá protože dělal něco třeba ten předchozí den...... Na druhou stranu v týmu se zase můžou lidi pohádat, takže... co je vlastně výhodnější? :D

Děkuji za poklonu, mě to hrozně baví a ráda pak "hraji" ten kus svojí práce, ale .. je to časově náročné no.... :D Kéž by tohle tak bylo zaměstnání a měla bych na to fakt 8 hodin denně .. i za blbých 66/h bych to brala s radostí... mě to opravdu baví..... a můj seznam je opravdu dlouhý..... Fran Bow, oficiálně Book of Demons (za což jsem štastná) .... pak mám ještě pár RPG pixel her ze steamu co mě zaujali příběhem... no a pak pár anime, u kterých překladatelé skončili třeba v půlce série .....
    No hroznýýýýý :D
    Držím ti palce v překládání :)

Sdílejte tuto stránku