• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Football Manager 2020

Football Manager 2020

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Uživatel Apoliener přidal nový překlad:

Football Manager 2020 - Mějte na starosti svůj klub, ukažte své trenérské schopnosti a doveďte ho k titulu.

Football Manager 2020
Základ hry je stejný jako vždycky: Ujmete se vedení jednoho ze stovek týmů v jedné z desítek lig, naordinujete mu taktiku, vyberete hráče, které chcete koupit nebo prodat... a sledujete, co se na hřišti děje. Budete jásat, když váš hvězdný útočník v poslední minutě vsítí nesmyslné nůžky, budete si u postranní čáry rvát vlasy, když ten samý forvard třikrát po sobě trefí tyč, zahodí penaltu a natáhne si u toho...
Přečtěte si více o tomto překladu...

Majanek

Člen
Hele možnáto je přeložené, já si ted nejsem jistej. Stáhni zkus, já mám dojem že přeložená bude větišna. Ale stahovat editor a zoušet se mi to nechce. Ale fakt i sej msjsjitej, že to přeložené bude z větší části. Možná vše.

ja mam editor, i cestinu v hlavni hre, ale ve slozce editor neni kam nahrat cestinu a v nastaveni cestina na vyber neni... takze by se to tam muselo nahrat asi nejak externe

Kdybych nebyl takový ****** (připadám si tak) a pochopil bych podle návodu, jak co přeložit (chápu to Fm, MF atd.) tak bych moc rád pomohl s překladem. Hraju manažera od 16. dílu a je mi líto, že letos čeština nebyla

Majanek

Člen
Ahoj, ono je to o přístupu lidí. Překlaádat ve či ve 3 se nedá 50 000 řádků a ještě nejde o storjový překlad, ale musí se u toho mylset. NA záčátku byl ohodněl idí, ale takových 80% lidí vlastně skoro hned skončilo, to je pak těžké.