1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

FireWatch

Téma ve fóru 'Koš' založil Mordrull, 9 Únor 2016.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Mordrull

Mordrull Člen

Zdravím chtěl bych se zeptat zda by někdo nechtěl udělat češtinu na tuhle nově vydanou First Person, Mystery, Survival Adventuru ..

Rok vydání 9.2.2016

Vyšla právě dnes a vypadá luxusně ..

posudte sami.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Bargud

Bargud Člen

Byl bych rád, kdyby se do toho někdo pustil.
    Mít češtinu, tak hru koupím :)

3. taktiez by som bol rad za preklad :)

4. Taky se přidávám k prosbě

5. Zemla

Zemla Člen

ale j preco nie, tak pockam na cz, planoval som to hrat v engline :p

6. Marcus_de_Tycho

Marcus_de_Tycho Tým PRGčeštiny Člen

Dneska mě na tuto hru upozornil jeden z našich fanoušků. Bohužel článek na Hrej.cz mě poněkud vystrašil:
    Tzn. velice náročný překlad s nutností důrazu na kvalitu. Což znamená hodně času. A to znamená kritiku, že je náš tým pomalý a že někdo by to měl daleko rychleji. Takže to asi nechám oněm rychlejším, ať se předvedou.

7. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Ozaj super...
    Texty sú rozhádzané po level* súboroch, v náhodnom poradí. Fonty majú diakritiku, ale hra ju nezobrazuje. Ak sa pokúsite preložiť ruštinu, tak z nejakého dôvodu hra načíta anglický string. :mad:

EDIT: Texty (EN + RU) sú aj v resources.assets, ale EN hra odtiaľ nečíta.
    EDIT2: Hra číta fonty z textúrového atlasu a nie z TTF, hoci sú v archívoch.

• Informativní Informativní x 1
    Naposledy upravil: 10 Únor 2016
  8. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Část jedné recenze (hra má velmi kladné recenze) ze Steamu:
    Takže jestli je tam opravdu tuna textu, ale je to jen na 2 hodiny, tak poměr "cena/výkon" v investované práci bude asi docela špatný :(

Ale iniciativě se meze samozřejmě nekladnou :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  9. Mordrull

Mordrull Člen

Snad se do překladu někdo pustí koho tato adventura zaujme ..

10. Marcus_de_Tycho

Marcus_de_Tycho Tým PRGčeštiny Člen

S lokalizacemi her na engine Unity to není snadné. Tvůrci Blues nad Bullets s námi ochotně spolupracují a díky tomu lokalizace funguje bez problémů. Ale překlad Deus Ex The Fall se nakonec povedlo dostat do hry až po roce po dokončení překladu jenom díky jednomu uživateli tohoto serveru.

Dle toho, co píše MerlinSVK, to vypadá, že lokalizace Firewatch bez přímé podporý vývojářů způsobí problémů, které si již znovu nechci prožít, a proto bez jejich podpory do toho nejdu. Napsal jsem autorům Firewatch, tak uvidíme, co z toho bude.

11. Smrajdl

Smrajdl Člen

vzhledem k delce hry bych rekl, ze tam zase tolik textu nebude...navic hra je vzhledem k ty delce dost draha, takze bez cestiny jim penize nedam uz urcite...v tom pripade by zase tolik nevadilo, ze bude preklad pozdeji, mezi tim budou summer sales a sleva treba i 50% na hru

12. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Ja som to tak veľmi zhruba spočítal, ale vyšlo mi to na 200 strán. Ono treba počítať s faktom, že hra má 2 dejové línie.

13. Smrajdl

Smrajdl Člen

200 stran je trochu vic, nez si predstavuju pod pojmem "malo", cekal jsem 100...neni tam 50 stranek licencnich ujednani?

14. Mordrull

Mordrull Člen

Jak to myslis 2 dejove linie ?

15. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Zle som sa vyjadril, dej je v podstate jeden. Ale dve možné odpovede (napr. pri výbere psa) = texty ku obom verziám. Čiže je tam dosť textu, ktorý hráč neuvidí.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku