1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Důležité Finanční podpora projektu Překladyher.eu

Téma ve fóru 'Novinky & Oznámení překladyher.eu' založil Ascalon, 18 Květen 2015.

1. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Protože v dnešní době nic není zadarmo, tak i my potřebujeme nějak tento projekt dotovat.
    Jak jste si sami mohli všimnout, tak se dnes objevil na webu blok SPONZOŘI A PARTNEŘI.
    Tento blok, je primárně určen pro různé firmy, weby, eshopy, organizace, kteří by rádi naše počínání finančně podpořili a očekávají za to obratem minimálně reklamu na našem webu.
    A taktéž byl i spuštěn systém pro členy - sponzory, který uživatelům nabízí různé výhody, odstraňuje některá omezení a zviditelňuje je zde na webu. Těchto výhod a bonusů je více a všechny informace o sponzorování si můžete přečíst zde.

V případě, že by jste při placení měli nějaké potíže, nebo se vámi provedené transakce nerealizovala, neprodleně mě prosím kontaktujte, děkuji.

Naposledy upravil: 29 Březen 2016
  2. GARUSS

GARUSS Člen

A keď nemám Paypal ?
    A som navyše z SK a tam je prevod zložitý ?

3. Ascalon

Naposledy upravil: 18 Květen 2015
  4. Nippo

Nippo Tým COTT Člen

pekne Ascalon, potrebuješ na dovolenku :) mením banky teraz a potom uvidíme ako som na tom a pošlem ti aspoň na jeden drink pri pláži aby si mal :p

5. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

No, doufám, že také nepřekládáš :)

Jestli mohu, pár tipů pro fórum:
    - přihlášení/registraci dej do hlavičky ať je na všech stránkách, četl jsem tohle vlákno a marně hledal, jak se přihlásit/registrovat
    - nastyluj podtrhávání odkazů, že je link na "zde" jsem chvíli hledal ...
    - uprav nějak barvy, například tlačítko "Odeslat odpověď" vypadá jako zakázané, na rozdíl od "Nahrát soubor":

Rád podpořím.

6. Ascalon

7. GhostikCZ

GhostikCZ Člen

díky za prací pánové! máte to tam ode mne na 12 mesicu

8. Ascalon

Vážení přátelé, velice si vážíme vašich příspěvků a děkujeme za ně, dáváte nám tím možnost to tu stále posouvat dál.

Ale poprosím, čtěte danou stránku (https://prekladyher.eu/stranky/sponzoring/) pořádně, pokud jste členy a stojíte o výhody členství využívejte odkaz směřující na nastavení vašeho profilu (Aktualizace účtu) místo tlačítka Podpořte nás. Tlačítko slouží pro nečleny, tudíž nezískáte výhody, pokud obratem nepošlete informace o transakci a účtu, na kterém se mají tyto výhody aktivovat a i když tyto informace zašlete, jste odkázáni na správce, aby výhody aktivoval ručně (což může trvat i několik hodin až dní), přispívání přes Aktualizaci účtu probíhá automaticky a je aktivní ihned po provedení transakce.

Tímto bych chtěl požádat dárce/členy, kteří přispěli přes tlačítko a chtějí výhody skupiny Sponzor, ať mi zašlou potřebné informace do konverzace zde na fóru, nebo na email pomocí kontaktního formuláře, děkuji.

• Informativní Informativní x 1
  9. Enkidu

Enkidu Člen

Ne všichni mají/chtějí paypal ... za tím paypalem ale musí být nějaký bankovní účet. Nedá se ztransparentnit?

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  10. Ascalon

Na platbu přes PayPal není potřeba mít PayPal účet, stačí vlastnit platební kartu.
    Ano, za tímto PayPalem je bankovní účet a ano, v případě žádosti je možné ho na vyžádání ztransparentnit, ale předem upozorňuji, že se na tyto platby nevztahuje sponzorský systém, který je na našem webu, jsou to prostě čisté dárcovské transakce.

Sdílejte tuto stránku